dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Jaký prohřešek na kráse žena muži neodpustí

Přidat na Seznam.cz
Stále jsou muži, kteří opomíjejí péči o svůj vzhled a to ženy nepřehlíží. Všechny se pak překvapivě shodují v tom, co se jim na pánech tvorstva nelíbí.
Stejně tak jako muži, mají i ženy jiný vkus, ale překvapivě se všechny shodují v tom, co se jim na mužích nelíbí. Nejčastěji řeší vzhled, přirozenou inteligenci či společenské postavení.
 
Nejdiskutovanějším tématem však zůstává zanedbávaná péče o mužskou schránku.
 
Zde je pět hlavních bodů, které dokáží každou ženu rozlítit a tyto prohřešky rozhodně nezůstávají bez povšimnutí. Proto by se jich pánové měli za každou cenu vyvarovat.
 
Nevábný odér
Teď v létě se jedná o aktuální problém. Češi jsou národem, ke kterému se deodorant dostal se zpožděním a především v létě v přeplněných tramvajích se můžeme přesvědčit o tom, že jeho používání ne všichni považují za samozřejmost. Přitom regály drogerií doslova přetékají sprchovými gely a deodoranty s charakteristicky mužskou vůní. Od přírody máme citlivější čich a stejně tak, jako nás příjemný parfém dokáže přilákat, tak nevábná vůně potu v minutě odradit. 
 
Žluté zuby a zkažený dech
Úsměv je jedním z prvních věcí, kterých si my ženy na mužích všimneme. A je dokázáno, že usmívající se muž má u ženy větší šanci. Ne každý se narodil s výstavními zuby jak z časopisu, ale na trhu je nespočet bělících past, ústních vod a dalších doplňků pro zubní hygienu. Značka Signal přišla dokonce se zubní pastou určenou výhradně mužům. Signal White Now Men má okamžité optické bělicí účinky*, takže ani kuřáci, či milovníci kávy nebo červeného vína už nemají důvod svůj úsměv skrývat. Vyrábí se ve dvou variantách – Deep Cool, která zaručí svěží dech na dlouho a Superpure, která nedá šanci skvrnám od kávy, vína, čaje či cigaret.
 
Špinavé a dlouhé nehty
Pro mnohé z nás jsou vypracované mužské ruce jedním ze znaků přitažlivosti. A dlouhé špinavé nehty pravým opakem. Není výjimkou, že kosmetická studia nabízející manikúru a pedikúru mají i mužské klienty a existují i taková, která jsou specializovaná výhradně na muže. Každá z nás touží po objetí a jemných dotecích muže ochranáře, ale při pohledu na dlouhé špinavé drápy nás jakákoli touha po něžnostech zaručeně přejde. Takže pánové, prosím, žádná špína za nehty!
 
Mastné vlasy a příliš gelu
Opravdu si užíváme, když se můžeme mužům ve vlasech prohrabovat a vískat je. To platí ovšem pouze v případě čistých vlasů. Mastné vlasy plné lupů či naopak vlasy s tunou gelu nebudou nikdy v módě. Není tedy důvod nás jimi od sebe odhánět.
 
Špinavé a obnošené oblečení
Většina z nás neřeší, jestli muži nosí značkové oblečení nebo vybrané kousky ze sekáče. Bezpečně si ale všimneme, v jakém je oblečení stavu. Špinavými botami, roztrhanými kalhotami či vytahaným tričkem si muži naše sympatie opravdu nezískají. Ze špatně oblečených a špinavých mužů máme pocit, že se o sebe bez maminky nedokážou sami postarat. Nechceme modely, kteří budou mít plnější skříň než my, ale oceníme, pokud má náš muž alespoň letmé povědomí o tom, co se nosí. Není to žádná věda, stačí se dívat po ulici, na internet, otevřít módní rubriku časopisů pro muže nebo vyrazit na nákupy se sestrou či kamarádkami.
 
Shrnuto podtrženo, ženy si přejí upravené muže, kteří nezanedbávají základní hygienu a v příjemné míře o sebe pečují. Všem výše uvedeným prohřeškům se mohou muži díky vzkvétajícímu kosmetickému a módnímu průmyslu bez problému vyhnout.
 
 
Zdroj: emcgroup.cz, google.com
 
Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA PÁNSKÁ PÉČE O POKOŽKU HYGIENA PÉČE O TĚLO

Související články

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek

Vitamíny a minerály pro zdravou pleť

V poslední době si lidí mnohem více začíná uvědomovat, že to, co jíme a pijeme, má významný vliv na naše zdraví a na to, jak se cítíme. Každý den jsme prostřednictvím reklamy a marketingových pastí bombardováni informacemi o tom, jak jsou důležité bílkoviny pro tvorbu svalů, vitamíny proti chřipce, sacharidy pro podání lepších výkonů a mohli bychom pokračovat.

Celý článek

Máte citlivou pleť? Vsaďte v létě na kosmetickou řadu s magnéziem

Osvěžení, hydratace a zklidnění pleti kdykoliv během dne si můžete dopřát díky kosmetické řadě s magnéziem, která v kombinaci s probiotiky a postbiotiky poskytuje pozoruhodné zklidňující účinky i té nejcitlivější pleti.

Celý článek

Objevte kouzlo ionizace. ION Mist není jen běžný osvěžovač pleti

Pojďte s námi prozkoumat zázračné účinky ION Mist spreje, který pleť ionizuje, hloubkově hydratuje a zanechává ji krásně hladkou a vyživenou.

Celý článek

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro pevnou pleť, která neochabuje

Přírodní kosmetiku s CBD značky CANNOR máme v oblibě již delší čas. Kolagenový drink v podobě 100% přírodního doplňku stravy pro buněčnou výživu těla a hydrataci pokožky si zamilujete rozhodně i vy.

Celý článek

Domácí přírodní lékárnička je novinkou značky Cannor

Plzeňská značka 100% přírodní konopné kosmetiky Cannor přichází s novinkou do domácí lékárničky. Otestovali jsme ji za vás a tady jsou naše výsledky.

Celý článek