dnes je 26.08.2019 a svátek má Luděk

Jízdou na kole vstříc mořským želvám

Přidat na Seznam.cz
Peter Millar se rozhodl, že ve spolupráci s mořským klubem Timbers Kiawah - Ocean Club & Residences, vytvoří kola, která budou pomáhat podmořskému světu.

Značka Peter Millar se zaměřuje především na dámské a pánské elegantní oblečení společně s oblečením zaměřeným na golf. Tentokrát si bere větší sousto v podobě pozitivního vývoje tzv. Cruiser Beach, tedy limitované kolekce kol, která bude dostupná všem obyvatelům přímořské komunity i široké veřejnosti města Kiawah v Jižní Karolíně. Kola Petr Millar mají specifický design. Sedátko, řídítka a pneumatiky v odstínu hnědé doplňuje světlý rám posetý obrázky želv. „Želví potisk má vyvolat opravdový podmořský pocit a zároveň je odrazem volného času gentlemanů,“ vyjádřil se Scott Mahoney, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Peter Millar.

Veškerý výtěžek z prodeje kol bude věnován programu Turtle Patrol města Kiawah, který pracuje na ochraně ohrožených mořských želv na ostrově. Každé kolo bude prodáváno za 1200 dolarů. Cyklistická kultura je nedílnou součástí životního cyklu na ostrově Kiawah, pomáhá tomu určitě i snadný přístup k 30 kilometrům cyklostezek.

wwd.com

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN PETER MILLAR KOLO CYKLISTIKA

Související články

Značka Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek

Nové stolování od značky Dior ocení zejména lidé ve znamení Panny

Letní kolekce kreativní návrhářky Dior Maison, Cordelie de Castellane představuje několik stolovacích prvků, které ocení zejména lidé ve znamení Panny.

Celý článek

Máme pro vás novinku: Videa

Nové reportáže, rozhovory s lidmi z módního oboru, vlogy ze zákulisí Fashion weeků i pozvánky na různé akce jsou jen špetkou z toho, co vám naše nová video rubrika společně s Agi Archer přinese…

Celý článek

Vkus není otázkou peněz, ale osobnosti, říká designérka interiéru Kateřina Šindelářová

Pro vytvoření dokonalého prostoru ať už pro rodinný život, nebo pro práci, je nezbytné vnímat první dojem z celého projektu. Pocit, který na vás daná místnost či budova dýchne, je základním stavebním kamenem. Pak už společně stavíte svůj vlastní sen…

Celý článek

Drew Barrymore představila svou vlastní kolekci nábytku a designu pro děti

Drew Barrymore, americká hvězda a ikona, nám přináší svou novou kolekci, kterou vytvořila nejen pro své děti. Najdeme v ní cenově dostupný nábytek do dětských pokojů, doplňky, pestrobarevné obrázky nebo polštářky a také spoustu nápadů, jak vyzdobit útočiště malých dobrodruhů.

Celý článek