dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Jízdou na kole vstříc mořským želvám

Přidat na Seznam.cz
Peter Millar se rozhodl, že ve spolupráci s mořským klubem Timbers Kiawah - Ocean Club & Residences, vytvoří kola, která budou pomáhat podmořskému světu.

Značka Peter Millar se zaměřuje především na dámské a pánské elegantní oblečení společně s oblečením zaměřeným na golf. Tentokrát si bere větší sousto v podobě pozitivního vývoje tzv. Cruiser Beach, tedy limitované kolekce kol, která bude dostupná všem obyvatelům přímořské komunity i široké veřejnosti města Kiawah v Jižní Karolíně. Kola Petr Millar mají specifický design. Sedátko, řídítka a pneumatiky v odstínu hnědé doplňuje světlý rám posetý obrázky želv. „Želví potisk má vyvolat opravdový podmořský pocit a zároveň je odrazem volného času gentlemanů,“ vyjádřil se Scott Mahoney, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Peter Millar.

Veškerý výtěžek z prodeje kol bude věnován programu Turtle Patrol města Kiawah, který pracuje na ochraně ohrožených mořských želv na ostrově. Každé kolo bude prodáváno za 1200 dolarů. Cyklistická kultura je nedílnou součástí životního cyklu na ostrově Kiawah, pomáhá tomu určitě i snadný přístup k 30 kilometrům cyklostezek.

wwd.com

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN PETER MILLAR KOLO CYKLISTIKA

Související články

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Nábytek Star Wars, o kterém jste jistě vždycky snili, si nyní můžete koupit v USA

Nejspíš patříte mezi velké fandy Hvězdných válek a každou kapitolu mezigalaktické ságy naprosto hltáte. Pak vás nábytek v duchu Star Wars rozhodně potěší.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Minnie Driver designérkou: představujeme vám její kolekci nábytku a doplňků

Pokud hledáte inspiraci, jak zvelebit váš domov, pak vás určitě zaujme neobvyklá spolupráce herečky Minnie Driver a One Kings Lane.

Celý článek

Designové vychytávky na červen

Měsíc červen nám přináší první horké dny a příroda rozkvétá v sadech i zahradách. Počasí nám konečně dovoluje vyrazit do ulic v letních šatech a prodyšné obuvi. Co nabízejí čeští designéři?

Celý článek