dnes je 02.06.2020 a svátek má Jarmil

Jízdou na kole vstříc mořským želvám

Přidat na Seznam.cz
Peter Millar se rozhodl, že ve spolupráci s mořským klubem Timbers Kiawah - Ocean Club & Residences, vytvoří kola, která budou pomáhat podmořskému světu.

Značka Peter Millar se zaměřuje především na dámské a pánské elegantní oblečení společně s oblečením zaměřeným na golf. Tentokrát si bere větší sousto v podobě pozitivního vývoje tzv. Cruiser Beach, tedy limitované kolekce kol, která bude dostupná všem obyvatelům přímořské komunity i široké veřejnosti města Kiawah v Jižní Karolíně. Kola Petr Millar mají specifický design. Sedátko, řídítka a pneumatiky v odstínu hnědé doplňuje světlý rám posetý obrázky želv. „Želví potisk má vyvolat opravdový podmořský pocit a zároveň je odrazem volného času gentlemanů,“ vyjádřil se Scott Mahoney, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Peter Millar.

Veškerý výtěžek z prodeje kol bude věnován programu Turtle Patrol města Kiawah, který pracuje na ochraně ohrožených mořských želv na ostrově. Každé kolo bude prodáváno za 1200 dolarů. Cyklistická kultura je nedílnou součástí životního cyklu na ostrově Kiawah, pomáhá tomu určitě i snadný přístup k 30 kilometrům cyklostezek.

wwd.com

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN PETER MILLAR KOLO CYKLISTIKA

Související články

Designový speciál: Čím si usnadnit život v kuchyni

Napadlo vás někdy, kolik času trávíme každý den v kuchyni? Právě proto bychom se v ní měli cítit dobře. Jak si poradit s malým prostorem a co vám v kuchyni usnadní život?

Celý článek

Věřím, že online výuka může fungovat i nadále, říká moderátorka Lenny Trčková

Rozhovor s moderátorkou, dramaturgyní a scénáristkou Lenny Trčkovou, kterou si jistě mnozí z vás pamatují z Dobrého rána na ČT1 nebo z hudebního kanálu Óčko, kde svého času působila, se vrátila opět na televizní obrazovky.

Celý článek

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Sebevědomí a skvělá postava i když nemáte čas? Vyzkoušejte ketodietu, při které nebudete hladovět!

Zhubnout trvale v relativně rychlém čase je v dnešní době určité sci-fi. Hlídat si stravu, sportovat, a ještě se starat o chod domácnosti, děti a manžela, může být nad naše síly. Jsou však způsoby, jak si hubnutí usnadnit. Znáte ketodietu?

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Celý článek