dnes je 22.05.2018 a svátek má Emil

Kim Kardashian pro svého čerstvě narozeného syna připravila kolekci bot

Informace o narození syna Kim Kardashian West a jejího manžela Kanye West obletěla o víkendu celý svět. Mimo jiné i připravená kolekce obuvi v nejmenších velikostech.

Kim Kardashian oznámila radostnou novinu svým fanouškům pomocí svého účtu na Twitteru. Ona i její syn jsou naprosto v pořádku. K příspěvku na sociální síti přidali manželé fotku, kde se společně drží za ruce. Své dvouleté dceři North West přivedli na svět bratříčka. Podle posledních informací ze sociálních sítí Kim, vybrali jméno Saint West.

V rámci kolekce botiček, které bude malý West nosit, rodiče rozhodně nešetřili, a tak nechybí jejich oblíbené značky jako Adidas, Ralph Lauren, Burberry, Tods, Gucci ani Timberland. Sice Saintovi tento výběr dlouho nevydrží, avšak s rostoucí nohou jistě bude do botníku přibývat mnoho dalších, zajímavých párů bot…

 

 

KIM KARDASHIAN KANYE WEST NORTH WEST SAINT WEST

Související články

Vera Wang

Královna svatebních šatů Vera Wang představila novou kolekci na jaro 2019

Bíle svatební šaty jsou sice klasika, ale v nové kolekci Very Wang je rozhodně nečekejte. Jaro 2019 bude plné barev i na svatbě.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Oblečení Seleny Gomez x Coach a korektory Kim Kardashian

Selena Gomez pracuje na oblečení ve spolupráci se značkou Coach a blíží se korektory KKW od Kim Kardashian. 

Celý článek

HALLOWEEN 2017: CELEBRITY A JEJICH NEJLEPŠÍ KOSTÝMY

Halloween je za námi a nyní je čas, abychom se mrkli na osobnosti showbyznysu a nejpodařenější kostýmy. Letos to bylo opravdu různorodé. Od pohádkových postav po zesnulé legendy hudební scény. Kdo zazářil nejvíce? 

Celý článek

Kim Kardashian v zářijovém Harper's Bazaar Arabia zosobňuje zpěvačku Cher

Kim Kardashian se může pochlubit další obálkou prestižního módního časopisu. Tentokrát dosáhla na Arabský Harper's Bazaar.

Celý článek

Kim Kardashian čelí žalobě za krádež patentu

Žaloba o sto milionů dolarů probíhá soudním řízením a týká se designu pouzdra Smart Case LuMee. Žalovanou je Kim Kardashian.

Celý článek

Kosmetická řada Kim Kardashian

Internetová celebrita Kim Kardashian vypustila do světa vlastní kosmetiku. Je však téměř konstantně vyprodaná.

Celý článek

Aktuálně: Kylie Jenner nejmladší nejvíce vydělávající, Kardashian uvede vlastní kosmetiku a pravda o RTW

Kylie Jenner je nejmladší celebritou nejvíce vydělávajících žebříčku Forbes, Kim Kardashian uvede vlastní kosmetickou řadu a luxusní značky ztrácejí zisky na Ready-to-Wear.

Celý článek

Met Gala 2017- na koberečku u Anny Wintour

Snad největší módní událost roku je na spadnutí. Do začátku již 19. ročníku nejsledovanějšího galavečera zbývají už jen dny.

Celý článek