dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Kim Kardashian v zářijovém Harper's Bazaar Arabia zosobňuje zpěvačku Cher

Přidat na Seznam.cz
Kim Kardashian se může pochlubit další obálkou prestižního módního časopisu. Tentokrát dosáhla na Arabský Harper's Bazaar.

Kim může být žena mnoha tváří. Nedávno ztvárnila bývalou první dámu Jackie Kennedy, pro Harper's Bazaar se v září proměnila v populární popovou zpěvačku Cher. „Vždycky měla hrozný styl. Jsem jí posedlá,“ řekla Kardashian v rozhovoru pro časopis. A něco pravdy na tom bude, v květnu na svém Instagramu zdravila zpěvačku Cher a přála ji k narozeninám. Možná jsou to střípky, které inspirovali stylistu Simon Robinse k „nové tváři“ Kim. Nakonec podoba s Cher je velmi obstojná.

O fotky se postaral fotograf Mariano Vivanco a i on má své zásluhy na celkovém výsledku. Dlouhé vlasy, výrazné řasy i vintage šaty zosobňují Cher v kůži Kim na jedničku.

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KIM KARDASHIAN CHER HARPER'S BAZAAR ARABIA

Související články

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Balenciaga vzdala hold Ukrajině přehlídkou ve sněhové bouři 

Na pařížském módním týdnu překvapila Balenciaga celý svět. Přehlídka nové kolekce se totiž konala v hangáru na kraji Paříže v simulované sněhové bouři a doslova pobláznila internet a sociální sítě. Značka přehlídkou vzdala hold válčící Ukrajině.

Celý článek

Věřím v globální úspěchy českých firem, říká ex-šéfka českého EY Magdalena Souček

Magdalena Souček patří k tvářím českého businessu. Se zkušenostmi ze zahraničí vybudovala v Česku pobočku jedné z největších poradenských společností na světě - Ernst & Young. Povídali jsme si s ní o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Celý článek

Valentino v jarní kampani sází na krásné a dlouhé nohy zpěvačky a herečky Zendaya

Kontrastní modely z jarní kampaně značky Valentino s názvem Rendes-Vous pro jaro 2022 přináší nejenom hvězdu, kterou miluje zejména mladá generace.

Celý článek

Francouzský módní dům Yves Saint Laurent letos slaví diamantové výročí

Na oslavu 60. výročí budou v letošním roce vystaveny v šesti hlavních muzeích Paříže některá umělecká díla módního domu Yves Saint Laurent. Jak to vše kdysi začalo?

Celý článek

Hledáte dárek plný lásky? Najdete ho v Centru Černý Most

Svátek zamilovaných už klepe na dveře, a protože příležitostí k oslavě lásky a důvodů proč potěšit naše nejbližší, není nikdy dost, Centrum Černý Most připravilo pro své zákazníky tematickou soutěž, výzdobu i tipy na valentýnské dárky.

Celý článek