dnes je 18.10.2021 a svátek má Lukáš

Knihy, které jsou jednoznačně v módě - jaro 2016

Přidat na Seznam.cz
Existují knihy, které sbírají jednu pozitivní recenzi od vážených kritiků za druhou, pak jsou knihy, které se úplně nepodaří a pak takové, které jsou prostě v módě. A ty zajímají nás!

P.S. - Aňa Geislerová

Že přicházíme trochu s křížkem po funuse? Ale vůbec ne. Už se zdálo, že obrovské haló okolo P.S. od půvabné herečky Ani Geislerové utichlo, když v tom přišla cena čtenářů Magnesia Litera a bylo definitivně stvrzeno, že P.S. je nadmíru dobré. A překvapivě jak pro kritiky, tak pro obyčejné čtenáře napříč Českou republikou. Kniha která v obecných formách rozebírá soukromí uznávané české herečky včetně jejich pocitů ohledně mateřství, lásky i okolního světa je knihou, kterou nepřečtete jen jednou. A znovu a znovu v ní budete nalézat inspiraci, humor, nadsázku, nadhled, půvab, hlubší význam, ikoničnost Ani i styl. 

STYL - Dagmar Gabulová

Dagmar Gobulová je známá pro svůj titul první certifikované expertky na styl pro Českou i Slovenskou republiku a tak kdo jiný by měl vydat kvalitní stylovou knihu o tom, co ženy stále zajímá, než odborník? Zatím si ji můžete pouze předobjednat (i s podpisem), protože k dostání bude až od 22. dubna, ale možná je to právě ten správný čas. (Vždyť Ani P.S. bylo podobně očekávané a následně vyprodané po pár dnech!) V knize Styl si za doprovodu líbivých ilustrací přečtete o všem, co ke kráse, charismatu a sebevědomí patří. Redakce Móda už se jí nemůže dočkat! 

TÝ POTVOŘE TO NEDARUJU - Lucy Sykesová

Stránky s atraktivní pevnou vazbou vás odnesou do víru mediálního světa, TED konferencí za záštitou vysoce konkurenčního ženského kolektivu. Byť právě skupina žen pracující v redakci známého módního magazínu má být hlavním smyslem knihy, více se možná poutavější formou dozvíte o světě marketingu, technologií a pro nás Čechy možná také trochu o světě, který je nám vzdálený. Nechybí ale popisy drahého oblečení, lehce snobského životního stylu a smetánky, která se ve zmiňovaných kruzích pohybuje. 

Jak jste jistě pochopila, naším cílem není představovat vám knihy, které neznáte. Čeho chceme dosáhnout, je bližší a trochu odlehčené seznámení právě s těmi knihami, které válcují žebříčky, mají vysoké předpoklady a vlastně tak trochu i styl.

To jsou knihy, které patří na Módu. Jednoduše proto, že jsou v módě. 

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE ZE SPOLEČNOSTI KNIHA STYL KNIHY P.S. AŇA GEISLEROVÁ TÝ POTVOŘE TO NEDARUJU JARO 2016

Související články

Leťte s námi do pohádkového světa v představení, které milují děti i jejich rodiče

Petr Pan, milovaný dětmi i dospělými po celém světě, je skutečnou legendou v pohádkovém světě knih a filmů. Zveme vás na představení, které mělo premiéru v divadle ABC v září letošního roku a je novou adaptací slavného příběhu v režii Davida Drábka.
 

Celý článek

Nalaďte se na zimu s Chandon Garden Spritz v kombinaci s voňavou skořicí

Stylový aperitiv, který je kombinací šumivého vína Chandon z argentinské Mendozy a hořkosladkého pomerančového likéru, vyrobeného z pečlivě vybraných bylin, koření a udržitelně vypěstovaných pomerančů, je jako stvořen pro chvíle strávené s přáteli a rodinou i na bujaré vánoční večírky a oslavy konce roku.

Celý článek
Petra Nesvačilová

Petra Nesvačilová: SKUTEČNÁ

Petra Nesvačilová je herečka, režisérka a žena, která miluje život. V souboru krátkých fejetonů, povídek a úvah píše o svých vzpomínkách na dětství, ale i o nabitých dnech, které nepostrádají humor a nevšednost umělecké branže. 

Celý článek

Converse X paria/FARZANEH vzdává hold íránské kultuře

Klasika se potkává s moderní funkčností v nové kolaboraci Converse a londýnské designérky Paria Farzaneh. Jde už o druhou spolupráci, která znovu vzdává hold estetice 90. let a íránské kultuře.

Celý článek

Původně režisérka, nyní malířka. Veronika Mikalová svými obrazy inspiruje stovky tisíc lidí po celém světě

Když si umělkyně a youtuberka Veronika Mikalová přivydělávala při studiu jako modelka na kresbě aktu, nikdy by ji nenapadlo, že jednou bude sama inspirovat stovky tisíc lidí po celém světě svými malbami a tutoriály na youtube. 

Celý článek

Zapomeňte na žehlící prkno! Napařovací skříň Tefal Care For You odvede veškerou práci za vás

Konečně jsme se dočkali! Značka Tefal vyřešila naši nejméně oblíbenou domácí činnost tak, abychom ji mohli absolvovat zcela bez námahy.

Celý článek

Módní bonbónky z Met Gala 2021

Letošní svátek milovníků vysoké módy Met Gala je již za námi, a nezbývá než si vychutnat módní bonbónky. A že jich bylo! Hvězdy světového formátu ukázaly svůj smysl pro módu i extravaganci.

Celý článek

Ve světě e-commerce jsou džíny a tričko až na výjimky ok, říká generální ředitelka CZC.cz Jitka Dvořáková

Přinášíme vám rozhovor s další nejvlivnější ženou Česka. Tentokrát je jí Jitka Dvořáková, generální ředitelka CZC.cz. Zeptali jsme se jí na módu, konkurenci i poslání budoucím generacím.

Celý článek