dnes je 06.07.2022

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Přidat na Seznam.cz
Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

foto: se svolením Pandora

Den matek je za dveřmi a když přijde na zvláštní poděkování za bezpodmínečnou lásku, měli bychom přemýšlet nad výjimečným dárkem našim milovaným maminkám.

Společné pouto

V nové kampani Pandora Moment přivítala nové symboly lásky. Jsou to kruhové vzory jako symbol věčného pouta. Propojené stříbrné kroužky, ručně osazené třpytivými kubickými zirkony, dávají najevo, jak moc vám na ní záleží a představují nový symbol věčné lásky. Mezitím se k Pandora Timeless připojují kameny ve tvaru srdce s barevnými nádechy, které přinášejí klasické i moderní kousky, jež se mohou stát elegantním překvapením ke Dni matek. Ať už jde o upřímné poděkování partnerce nebo o pozornost pro maminku, potěšte ji dárkem plným třpytu.

foto: se svolením Pandora

Ze srdce rodiny

Překvapte maminku přívěsky ve tvaru srdce, které byly vytvořeny na její počest. Nové přívěsky zdobí ručně psané písmo a speciální vzkazy, které budou jejími věčnými poklady.

„Propletené kruhy jsme vytvořili tak, aby odrážely nikdy nekončící vztahy, které přesahují tradiční dynamiku matky a dítěte. Uzel vytvořený mezi nimi představuje spojení, které nelze přerušit,“ říkají A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, viceprezidenti pro kreativitu společnosti Pandora. „Symbol srdce Pandora Timeless je ideálním způsobem, jak mamince vyjádřit lásku. Chceme také, aby se matky cítily povzbuzeny k sebelásce a sebeobdarovávání.“

foto: se svolením Pandora

Projev náklonnosti

Den, který oslavuje všechny matky světa, by měl být výjimečným, stejně jako jsou ženy, které svým dětem dávají maximum sebe. Tak na to pohlíží i značka Pandora, která se snaží inspirovat nejenom muže, ale i jejich děti, aby právě své mamince vyjadřovaly lásku. Někdy je obejmutí víc než tisíc slov a dárků, ale na druhou stranu, občas nějaká třpytivá maličkost neskonale potěší.

foto: se svolením Pandora

foto: se svolením Pandora

foto: se svolením Pandora

foto: se svolením Pandora

Přidat na Seznam.cz
ŠPERKY DOPLŇKY A ŠPERKY PANDORA DEN MATEK PRSTENY NÁUŠNICE

Související články

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Kabelky z hladké kůže v luxusní kombinaci s černou srstí a černým lakováním české značky KRAS

Designérka Helena Krásová představuje dvě novinky značky KRAS, které vás potěší lehkou extravagancí i luxusem odlesků černého laku.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek