dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

LOOK BELLA 2014: Velkolepé finále s vystoupením Support Lesbiens!

Přidat na Seznam.cz
Finálový galavečer a s ním i volba nejzajímavějších tváří LOOK BELLA 2014 se nezadržitelně blíží! Přitom i vy můžete být u toho!

Pořádající agentura PRESTIGE MODELS zve všechny příznivce módy, módních přehlídek a známých osobností na velkolepé finále letošního ročníku prestižní soutěže krásy LOOK BELLA. Finálový galavečer proběhne tradičně v hotelu Clarion Congress Hotel Prague**** a to již tento čtvrtek 18. prosince!

Diváci se tak můžou těšit na souboj 13 krásných slečen a 7 urostlých mužů, kteří se utkají o první místa v soutěži. Nejen že se bude mít na co koukat, ale během nabytého večera si budete moci také vychutnat pěvecká vystoupení patronky soutěže Karolíny Krézlové, oblíbené zpěvačky Kristie a také populární hudební skupiny Support Lesbiens!

Přehlídkové molo ovládnou luxusní módní značky jako například exkluzivní plavky SONIA luxury beachwear od návrhářky Soni Hlaváčkové, svatební šaty Naïve, Mohito či exkluzivní kabelky značek Louis Vuitton, Chanel či Dior, v podání finalistů soutěže.

A aby soutěžící na mole vypadali opravdu skvostně, učešou je kadeřníci z exkluzivního kadeřnického salonu HAIR POINT BEAUTY STUDIO. O dokonalou vizáž dívek a mužů se postará tým make-up artistek značek LOLLIPOPS PARIS a MATIS PARIS.

KDO VŠECHNO DOPLNÍ ODBORNOU POROTU?
Svým hlasem o vítězích budou moci rozhodnout také známé a vážené osobnosti, mezi nimiž nalezneme výkonnou ředitelku UNICEF ČR Pavlu Gombu, módní návrhářku Soňu Hlaváčkovou, producentku Olgu Menzelovou, modelku Alenu Prešnajderovou, světoznámého italského fotografa Rossana B. Maniscalchi, spisovatele Michala Viewegha, MUDr. Patrika Paulise, mistra světa v rally Martina Prokopa, motocyklového závodníka Karla Abraháma, závodního jezdce Jana Charouze, vítěze LOOK BELLA 2013 Andreu Žiačikovou a Pavla Januše, vítěze LOOK BELLA 2012 a 3. Muže roku 2014 Jakuba Šmiřáka, vítěze LOOK BELLA 2010 a Muže roku 2013 Antonína Beránka.

Během večera vás bude čekat také bohatá tombola a dražba korunky vítězky. Část výtěžku z tomboly i dražby bude věnována charitativní organizaci UNICEF.

Kdo letos získá korunku a titul:
LOOK BELLA 2014 (1. – 3. místo)
LOOK BELLA INTERNET
LOOK BELLA SILUETA
LOOK BELLA SYMPATIE
LOOK BELLA WORLD
LOOK BELLA EARTH
LOOK BELLA ELAN

My, Móda.cz, se na finálový večer plný krásných dívek a mladých mužů velice těšíme a ihned po soutěži vám přineseme zprávičky z toho kouzelného večera. Kdo vyhraje? Ukápne slzička štěstí? Nechme se překvapit. Do finálového večera zbývají jen 3 dny, tak si to nenechte ujít!

Zdroj: PRESTIGE MODELS

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LOOK BELLA PRESTIGE MODELS KRISTIE SOŇA HLAVÁČKOVÁ MOHITO KABELKY LOUIS VUITTON CHANEL DIOR LOLLIPOPS PARIS MATIS PARIS UNICEF ANDREA ŽIAČIKOVÁ

Související články

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek