dnes je 19.05.2021 a svátek má Ivo

LOOK BELLA 2014: Velkolepé finále s vystoupením Support Lesbiens!

Přidat na Seznam.cz
Finálový galavečer a s ním i volba nejzajímavějších tváří LOOK BELLA 2014 se nezadržitelně blíží! Přitom i vy můžete být u toho!

Pořádající agentura PRESTIGE MODELS zve všechny příznivce módy, módních přehlídek a známých osobností na velkolepé finále letošního ročníku prestižní soutěže krásy LOOK BELLA. Finálový galavečer proběhne tradičně v hotelu Clarion Congress Hotel Prague**** a to již tento čtvrtek 18. prosince!

Diváci se tak můžou těšit na souboj 13 krásných slečen a 7 urostlých mužů, kteří se utkají o první místa v soutěži. Nejen že se bude mít na co koukat, ale během nabytého večera si budete moci také vychutnat pěvecká vystoupení patronky soutěže Karolíny Krézlové, oblíbené zpěvačky Kristie a také populární hudební skupiny Support Lesbiens!

Přehlídkové molo ovládnou luxusní módní značky jako například exkluzivní plavky SONIA luxury beachwear od návrhářky Soni Hlaváčkové, svatební šaty Naïve, Mohito či exkluzivní kabelky značek Louis Vuitton, Chanel či Dior, v podání finalistů soutěže.

A aby soutěžící na mole vypadali opravdu skvostně, učešou je kadeřníci z exkluzivního kadeřnického salonu HAIR POINT BEAUTY STUDIO. O dokonalou vizáž dívek a mužů se postará tým make-up artistek značek LOLLIPOPS PARIS a MATIS PARIS.

KDO VŠECHNO DOPLNÍ ODBORNOU POROTU?
Svým hlasem o vítězích budou moci rozhodnout také známé a vážené osobnosti, mezi nimiž nalezneme výkonnou ředitelku UNICEF ČR Pavlu Gombu, módní návrhářku Soňu Hlaváčkovou, producentku Olgu Menzelovou, modelku Alenu Prešnajderovou, světoznámého italského fotografa Rossana B. Maniscalchi, spisovatele Michala Viewegha, MUDr. Patrika Paulise, mistra světa v rally Martina Prokopa, motocyklového závodníka Karla Abraháma, závodního jezdce Jana Charouze, vítěze LOOK BELLA 2013 Andreu Žiačikovou a Pavla Januše, vítěze LOOK BELLA 2012 a 3. Muže roku 2014 Jakuba Šmiřáka, vítěze LOOK BELLA 2010 a Muže roku 2013 Antonína Beránka.

Během večera vás bude čekat také bohatá tombola a dražba korunky vítězky. Část výtěžku z tomboly i dražby bude věnována charitativní organizaci UNICEF.

Kdo letos získá korunku a titul:
LOOK BELLA 2014 (1. – 3. místo)
LOOK BELLA INTERNET
LOOK BELLA SILUETA
LOOK BELLA SYMPATIE
LOOK BELLA WORLD
LOOK BELLA EARTH
LOOK BELLA ELAN

My, Móda.cz, se na finálový večer plný krásných dívek a mladých mužů velice těšíme a ihned po soutěži vám přineseme zprávičky z toho kouzelného večera. Kdo vyhraje? Ukápne slzička štěstí? Nechme se překvapit. Do finálového večera zbývají jen 3 dny, tak si to nenechte ujít!

Zdroj: PRESTIGE MODELS

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LOOK BELLA PRESTIGE MODELS KRISTIE SOŇA HLAVÁČKOVÁ MOHITO KABELKY LOUIS VUITTON CHANEL DIOR LOLLIPOPS PARIS MATIS PARIS UNICEF ANDREA ŽIAČIKOVÁ

Související články

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek