dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Miss Junior oslavující přirozenou krásu má své vítězky!

Přidat na Seznam.cz
Redakce Móda.cz se účastnila nádherného finálového večera ne zcela obyčejné soutěže krásy, Miss Junior, jejíž filozofii vystihuje motto: Hledáme charisma, ne ramínko na šaty!

Redakce Módy.cz měla tu čest účastnit se ve čtvrtek 4. 12. 2014 nádherného finálového večera již 15. ročníku soutěže Miss Junior, který se konal v rozsáhlých prostorách divadla Hybernia.

Miss Junior je unikátní soutěž přirozené mladé krásy, která hlasitě bojuje proti anorexii a trendu extrémně vyhublých modelek, jak je známe z obálek časopisů. Přihlášení do soutěže nebylo podmíněno určitou výškou ani váhou, přesto však byla právě váha dívek v soutěži velmi důležitá. Letošní ročník Miss Junior se totiž přidal k celosvětové tendenci kontroly BMI. A proto byly dívky, co se týče váhy a jídelníčku, o to více sledovány.

Podmínky soutěže Miss Junior jsou opravdu přísné. Dívky mohly být diskvalifikovány nejen kvůli snížení váhy, tedy BMI nižším než 17,5, ale také mají-li na svém těle tetování nebo piercing. Soutěž se tak stává nádherným příkladem všem mladým dívkám, že mohou být skutečně krásné i bez jakýchkoli zásahů, ať už zásahů plastické chirurgie, rádoby zkrašlovacích ozdůbek a obrázků, či zbytečných diet.

Hodnotili se jen dokonalé fyzické proporce, sympatie, talent, inteligence a samozřejmě kouzlo osobnosti dívek, které se regionálních castingů, jež proběhly ve velkých českých městech, probojovaly až do samotného finále. Vždy je přeci nejkrásnější vlastní přirozený a zdravý půvab.

Na tyto podmínky apelovala před zahájením soutěže i velice půvabná Miluška Bittnerová, herečka tělem i duší a zároveň manažerka soutěže, která nás celým večerem vtipně provázala. A právě Miluška nám prozradila, že na soustředění museli dívkám dokonce zvyšovat porce jídla.

Během promenády v plavkách Milušku vystřídala moderátorka Kristina Kloubková. Moderování na živo se jí přeci jen moc povedlo, i když neměla čtecí zařízení jako v TV. Finalistky nám během přehlídek představily například plavky od generálního partnera soutěže 69Slam, ale také pohodlné košilky, v kterých roztančily pódium podle choreografie Libušky Vojtkové.Program zpestřila také pěvecká vystoupení úžasných Lipo ft. Debbi a svým nádherným hlasem rozezpívala Marta Jandová celé divadlo v rytmu vánoční písně Last Christmas.

Dívky společně s Miluškou vyzpovídala i neustále usměvavá Sandra Pogodová a na závěr se nám ukázaly dívky v neuvěřitelně krásných róbách od Jiřiny Tauchmanové.

O tom, která z dívek si odnese titul Misss Junior ČR a SR 2014, titul Miss INTERNET 2014 a Miss Junior SYMPATIE 2014 rozhodovala zajímavá porota:  herec a moderátor Martin Písařík, herec Lukáš Langmajer, herečka Jaroslava Obermaierová, herečka Kristýna Leichtová a herec, zpěvák a producent Vladimir Kratina.

První cenu předala vítězce Andrea Verešová. Stala se ji půvabná vítězka soutěže Look Bella 2013 Andrea Žiačiková. Andrea Žiačiková, 18 letá modelka z Brna má na svém kontě tedy další titul, titul Miss Junior ČR 2014. Miss Junior SR 2014 se stala stejně krásná 17 letá Dominika Krčeková.

Titul Miss Junior Sympatie získala Natálie Stravová a Miss Junior Internet a zároveň i Miss Junior Publikum se stala Barbora Košková.Vítězkám srdečně gratulujeme a velice děkujeme za pozvání na tento krásný finálový večer společnosti Miss Junior.

Foto: Miss Junior

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MISS JUNIOR MISS SOUTĚŽ KRÁSY 69SLAM MILUŠKA BITTNEROVÁ MARTA JANDOVÁ MARTIN PÍSAŘÍK LUKÁŠ LANGMAJER ANDREA VEREŠOVÁ ANDREA ŽIAČIKOVÁ

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek