dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Miss Junior oslavující přirozenou krásu má své vítězky!

Přidat na Seznam.cz
Redakce Móda.cz se účastnila nádherného finálového večera ne zcela obyčejné soutěže krásy, Miss Junior, jejíž filozofii vystihuje motto: Hledáme charisma, ne ramínko na šaty!

Redakce Módy.cz měla tu čest účastnit se ve čtvrtek 4. 12. 2014 nádherného finálového večera již 15. ročníku soutěže Miss Junior, který se konal v rozsáhlých prostorách divadla Hybernia.

Miss Junior je unikátní soutěž přirozené mladé krásy, která hlasitě bojuje proti anorexii a trendu extrémně vyhublých modelek, jak je známe z obálek časopisů. Přihlášení do soutěže nebylo podmíněno určitou výškou ani váhou, přesto však byla právě váha dívek v soutěži velmi důležitá. Letošní ročník Miss Junior se totiž přidal k celosvětové tendenci kontroly BMI. A proto byly dívky, co se týče váhy a jídelníčku, o to více sledovány.

Podmínky soutěže Miss Junior jsou opravdu přísné. Dívky mohly být diskvalifikovány nejen kvůli snížení váhy, tedy BMI nižším než 17,5, ale také mají-li na svém těle tetování nebo piercing. Soutěž se tak stává nádherným příkladem všem mladým dívkám, že mohou být skutečně krásné i bez jakýchkoli zásahů, ať už zásahů plastické chirurgie, rádoby zkrašlovacích ozdůbek a obrázků, či zbytečných diet.

Hodnotili se jen dokonalé fyzické proporce, sympatie, talent, inteligence a samozřejmě kouzlo osobnosti dívek, které se regionálních castingů, jež proběhly ve velkých českých městech, probojovaly až do samotného finále. Vždy je přeci nejkrásnější vlastní přirozený a zdravý půvab.

Na tyto podmínky apelovala před zahájením soutěže i velice půvabná Miluška Bittnerová, herečka tělem i duší a zároveň manažerka soutěže, která nás celým večerem vtipně provázala. A právě Miluška nám prozradila, že na soustředění museli dívkám dokonce zvyšovat porce jídla.

Během promenády v plavkách Milušku vystřídala moderátorka Kristina Kloubková. Moderování na živo se jí přeci jen moc povedlo, i když neměla čtecí zařízení jako v TV. Finalistky nám během přehlídek představily například plavky od generálního partnera soutěže 69Slam, ale také pohodlné košilky, v kterých roztančily pódium podle choreografie Libušky Vojtkové.Program zpestřila také pěvecká vystoupení úžasných Lipo ft. Debbi a svým nádherným hlasem rozezpívala Marta Jandová celé divadlo v rytmu vánoční písně Last Christmas.

Dívky společně s Miluškou vyzpovídala i neustále usměvavá Sandra Pogodová a na závěr se nám ukázaly dívky v neuvěřitelně krásných róbách od Jiřiny Tauchmanové.

O tom, která z dívek si odnese titul Misss Junior ČR a SR 2014, titul Miss INTERNET 2014 a Miss Junior SYMPATIE 2014 rozhodovala zajímavá porota:  herec a moderátor Martin Písařík, herec Lukáš Langmajer, herečka Jaroslava Obermaierová, herečka Kristýna Leichtová a herec, zpěvák a producent Vladimir Kratina.

První cenu předala vítězce Andrea Verešová. Stala se ji půvabná vítězka soutěže Look Bella 2013 Andrea Žiačiková. Andrea Žiačiková, 18 letá modelka z Brna má na svém kontě tedy další titul, titul Miss Junior ČR 2014. Miss Junior SR 2014 se stala stejně krásná 17 letá Dominika Krčeková.

Titul Miss Junior Sympatie získala Natálie Stravová a Miss Junior Internet a zároveň i Miss Junior Publikum se stala Barbora Košková.Vítězkám srdečně gratulujeme a velice děkujeme za pozvání na tento krásný finálový večer společnosti Miss Junior.

Foto: Miss Junior

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MISS JUNIOR MISS SOUTĚŽ KRÁSY 69SLAM MILUŠKA BITTNEROVÁ MARTA JANDOVÁ MARTIN PÍSAŘÍK LUKÁŠ LANGMAJER ANDREA VEREŠOVÁ ANDREA ŽIAČIKOVÁ

Související články

Když prodáme klavír ze special collection, je to pro nás, jako by odešlo dítě, říká Zuzana Ceralová Petrofová

Přinášíme vám další exkluzivní rozhovor s jednou z našich nejvlivnějších žen v Česku. Tentokrát jsme kladli otázky Zuzaně Ceralové Petrofové, majitelce světoznámé firmy Petrof.

Celý článek

Módní styl bollywoodských manželek

Život v Indii je krásný, když jste bollywoodskou manželkou. Kromě štěstí, lásky, peněz a vlastního seriálu na Netflixu mají tyto dámy také styl.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek

Hospoda a čepované pivo je u nás kulturní fenomén, říká Pavlína Kalousová, ředitelka komunikace Plzeňského Prazdroje

Přinášíme vám další ze série inspirativních rozhovorů s nejvlivnějšími ženami, tentokrát s Pavlínou Kalousovou, ředitelkou firemních vztahů a komunikace Plzeňského Prazdroje.

Celý článek

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek