dnes je 26.09.2021 a svátek má Andrea

Miss Junior oslavující přirozenou krásu má své vítězky!

Přidat na Seznam.cz
Redakce Móda.cz se účastnila nádherného finálového večera ne zcela obyčejné soutěže krásy, Miss Junior, jejíž filozofii vystihuje motto: Hledáme charisma, ne ramínko na šaty!

Redakce Módy.cz měla tu čest účastnit se ve čtvrtek 4. 12. 2014 nádherného finálového večera již 15. ročníku soutěže Miss Junior, který se konal v rozsáhlých prostorách divadla Hybernia.

Miss Junior je unikátní soutěž přirozené mladé krásy, která hlasitě bojuje proti anorexii a trendu extrémně vyhublých modelek, jak je známe z obálek časopisů. Přihlášení do soutěže nebylo podmíněno určitou výškou ani váhou, přesto však byla právě váha dívek v soutěži velmi důležitá. Letošní ročník Miss Junior se totiž přidal k celosvětové tendenci kontroly BMI. A proto byly dívky, co se týče váhy a jídelníčku, o to více sledovány.

Podmínky soutěže Miss Junior jsou opravdu přísné. Dívky mohly být diskvalifikovány nejen kvůli snížení váhy, tedy BMI nižším než 17,5, ale také mají-li na svém těle tetování nebo piercing. Soutěž se tak stává nádherným příkladem všem mladým dívkám, že mohou být skutečně krásné i bez jakýchkoli zásahů, ať už zásahů plastické chirurgie, rádoby zkrašlovacích ozdůbek a obrázků, či zbytečných diet.

Hodnotili se jen dokonalé fyzické proporce, sympatie, talent, inteligence a samozřejmě kouzlo osobnosti dívek, které se regionálních castingů, jež proběhly ve velkých českých městech, probojovaly až do samotného finále. Vždy je přeci nejkrásnější vlastní přirozený a zdravý půvab.

Na tyto podmínky apelovala před zahájením soutěže i velice půvabná Miluška Bittnerová, herečka tělem i duší a zároveň manažerka soutěže, která nás celým večerem vtipně provázala. A právě Miluška nám prozradila, že na soustředění museli dívkám dokonce zvyšovat porce jídla.

Během promenády v plavkách Milušku vystřídala moderátorka Kristina Kloubková. Moderování na živo se jí přeci jen moc povedlo, i když neměla čtecí zařízení jako v TV. Finalistky nám během přehlídek představily například plavky od generálního partnera soutěže 69Slam, ale také pohodlné košilky, v kterých roztančily pódium podle choreografie Libušky Vojtkové.Program zpestřila také pěvecká vystoupení úžasných Lipo ft. Debbi a svým nádherným hlasem rozezpívala Marta Jandová celé divadlo v rytmu vánoční písně Last Christmas.

Dívky společně s Miluškou vyzpovídala i neustále usměvavá Sandra Pogodová a na závěr se nám ukázaly dívky v neuvěřitelně krásných róbách od Jiřiny Tauchmanové.

O tom, která z dívek si odnese titul Misss Junior ČR a SR 2014, titul Miss INTERNET 2014 a Miss Junior SYMPATIE 2014 rozhodovala zajímavá porota:  herec a moderátor Martin Písařík, herec Lukáš Langmajer, herečka Jaroslava Obermaierová, herečka Kristýna Leichtová a herec, zpěvák a producent Vladimir Kratina.

První cenu předala vítězce Andrea Verešová. Stala se ji půvabná vítězka soutěže Look Bella 2013 Andrea Žiačiková. Andrea Žiačiková, 18 letá modelka z Brna má na svém kontě tedy další titul, titul Miss Junior ČR 2014. Miss Junior SR 2014 se stala stejně krásná 17 letá Dominika Krčeková.

Titul Miss Junior Sympatie získala Natálie Stravová a Miss Junior Internet a zároveň i Miss Junior Publikum se stala Barbora Košková.Vítězkám srdečně gratulujeme a velice děkujeme za pozvání na tento krásný finálový večer společnosti Miss Junior.

Foto: Miss Junior

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MISS JUNIOR MISS SOUTĚŽ KRÁSY 69SLAM MILUŠKA BITTNEROVÁ MARTA JANDOVÁ MARTIN PÍSAŘÍK LUKÁŠ LANGMAJER ANDREA VEREŠOVÁ ANDREA ŽIAČIKOVÁ

Související články

Původně režisérka, nyní malířka. Veronika Mikalová svými obrazy inspiruje stovky tisíc lidí po celém světě

Když si umělkyně a youtuberka Veronika Mikalová přivydělávala při studiu jako modelka na kresbě aktu, nikdy by ji nenapadlo, že jednou bude sama inspirovat stovky tisíc lidí po celém světě svými malbami a tutoriály na youtube. 

Celý článek

Módní bonbónky z Met Gala 2021

Letošní svátek milovníků vysoké módy Met Gala je již za námi, a nezbývá než si vychutnat módní bonbónky. A že jich bylo! Hvězdy světového formátu ukázaly svůj smysl pro módu i extravaganci.

Celý článek

Ve světě e-commerce jsou džíny a tričko až na výjimky ok, říká generální ředitelka CZC.cz Jitka Dvořáková

Přinášíme vám rozhovor s další nejvlivnější ženou Česka. Tentokrát je jí Jitka Dvořáková, generální ředitelka CZC.cz. Zeptali jsme se jí na módu, konkurenci i poslání budoucím generacím.

Celý článek

Německé módní značky, které možná ještě neznáte

Německo - rodná země jednoho z nejúžasnějších návrhářů naší historie Karla Lagerfelda, domovská země značky Hugo Boss a kolébka Adidas či Puma. Znáte ale i další skvosty německého návrhářství? 

Celý článek

IKEA se chystá na trh s ohromující kolekcí ve spolupráci se Zandrou Rhodes

IKEA v září představí unikátní kolekci KARISMATISK. Podílela se na ní i návrhářka Zandra Rhodes, která spolupracovala například s Freddiem Mercury nebo princeznou Dianou. Zrůžoví i známá IKEA taška.

Celý článek

Iva Kubelková uváděla módní přehlídku v rámci filmového festivalu v Karlových Varech

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Červený koberec se prohýbá pod českými i zahraničními známými osobnostmi a kromě filmů jsou součástí i módní přehlídky.

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

Osobnosti na letošní filmový festival v Karlových Varech oblékají mimo jiné čeští návrháři. Jaké šaty oblékly Hana Vágnerová, Ewa Farná, Martha Issová a další celebrity?

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu. Střídá se na něm nespočet krásných rób, českých i zahraničních osobností a s nimi i díla mnoha návrhářů.

Celý článek