dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

Martin Dejdar a Anna Polívková si v Tatrách užili premiéru filmu Ženská na vrcholu

Přidat na Seznam.cz
Herec Martin Dejdar se netají tím, že zimu a zimní sporty miluje. Stejně tak celá jeho rodina, se kterou si zimu bez lyžování nedokážou představit. Tentokrát se v Tatrách objevil po boku hereckých kolegů Anny a Bolka Polívkových.

Premiéra filmu Ženská na vrcholu se konala v rámci Opening zimní sezóny v hotelu Grand v Jasné, kde nechyběly ani mnohé známé filmové tváře. Dejdar ve filmu ztvárnil hlavní roli mrzouta, který spoustu času tráví válením se v závějích sněhu. Prostředí mu bylo tak blízké, že i mrzouta obývajícího na horské samotě ztvárnil levou zadní, a to i přesto, že má ve skutečnosti společnost moc rád.

„Já svátky miluji, a vůbec rodinné oslavy. Nevyhýbám se společnosti a rozhodně bych se nechtěl trvale stáhnout do ústraní jako Richard, kterého hraji. Ačkoli na druhou stranu musím přiznat, že sám se sebou rozhodně vydržím a dokáži si představit, že bych pobýval nějakou dobu na horské samotě. Asi ale jen do té doby, než by mě nějaká citlivá ženská duše přivedla zpět do civilizace,“ smál se Martin Dejdar během filmové premiéry ve slovenské Jasné. Přiznal, že Vánoce s rodinou ještě vždy tráví v České republice, ale následně hned odjíždí na zimní radovánky.

Na hory jezdí český herec pravidelně a do Tater se s dětmi hodlá vracet, stejně jako on sem jezdíval se svými rodiči. Premiéru filmu si nenechal ujít ani jeho syn Matěj se svou přítelkyní Sofiou Sekelovou.

A co Martina Dejdara v Tatrách oslovilo nejvíce? Místní lidé, dobrá kuchyň i nádherná příroda. „Ať chceme nebo ne, je nám zkrátka Slovensko blízké. A já se zde stále cítím tak trochu jako doma,“ dodal Dejdar.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MARTIN DEJDAR ANNA POLÍVKOVÁ BOLEK POLÍVKA MATĚJ DEJDAR ŽENSKÁ NA VRCHOLU SLOVENSKO TATRY CESTOVÁNÍ. ZIMNÍ SPORTY

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek