dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

MISS CZECH PRESS 2014 se stala Veronika Dejová

Přidat na Seznam.cz
Móda.cz měla tu čest účastnit se finálového večera soutěže krásy MISS CZECH PRESS 2014 v nádherném prostředí Fashion Clubu Praha. A která z dívek se stala absolutní vítězkou?

Skvělá atmosféra i chvíle plné napětí a očekávání ovládly finálový galavečer celostátní soutěže krásy MISS CZECH PRESS 2014, který se konal tuto sobotu 20. září v nádherném a velice příjemném prostředí Fashion Clubu Praha.

Pestrým programem provázel báječný moderátor Karel Voříšek, který svým talentem a vtipným komentářem bavil celé publikum. Po úvodním slovu začala skutečná show. Finalistky přitančily v maskách a svou taneční choreografií, na které spolupracovaly s Karolínou Ondrejkovou, rozpohybovaly nejen svá ladná těla.

Třiadvacet přítomných porotců nemělo nijak lehkou úlohu. Všechny finalistky byly opravdu krásné. V této soutěži však nejde jen o vhled, ale také o charakterové vlastnosti, osobnost, sympatie, vnitřní jas a pohodu.

Během večera na ně tedy čekalo hned několik „zkoušek“ a byla to neuvěřitelná podívaná. Program doplnil svým zpěvem také host večera Martin Maxa.

První zkouškou byl rozhovor s Karlem Voříškem, ve kterém všechny krásky obstály na výbornou.

Následovala promenáda v plavkách, kdy dívky ukázaly kůži a také svůj modelingový talent i chůzy.

Na závěr nás finalistky okouzlily během módní přehlídky společenských šatů ze svatebního salonu Delta Petry Vyoralové, mezi kterými nechyběly ani šaty svatební.

 

Svatební salon Delta však neoblékl pouze finalistky, ale také tvář letošního ročníku soutěže Veroniku Kašákovou a ředitelku FashionModels Žanetu Kacerovskou.

Každá soutěž krásy mívá jednu absolutní vítězku a tou letošní se po dlouhém a náročném rozhodování stala krásná a sympatická dvaadvacetiletá rodačka z Plzně Veronika Dejová.

Titul 1. vicemiss získala Lucie Holubová z Prachatic, titul 2. vicemiss obdržela Michaela Skřivánková z Hodonína, Miss Sympatie se stala Tereza Jinochová z Neratovic a Miss generálního partnera soutěže – společnosti Centropol - Hana Vágnerová z Brna a Miss Fire Andrea Volešáková z Prahy.

Předávání korunek a závěrečný galavečer ovládly krásné okamžiky, na které budou všichni účastníci jistě dlouho vzpomínat.

Zdroj fotografií: Miss Czech Press, Josef Polášek Photography

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MISS CZECH PRESS 2014 MISS SOUTĚŽ KRÁSY VERONIKA KAŠÁKOVÁ FASHION CLUB PRAGUE

Související články

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek