dnes je 17.12.2018 a svátek má Daniel

Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Rozhodně není první modelkou, která se vydala směrem práce návrhářů. A určitě není ani tou poslední. Candice přináší kolekci plavek vlastní značky.

Značka s názvem Tropic of C, kterou soukromě Candice nazývá „Třetí dítě“, využívá své prodejní síly díky sociálním sítím, kde má jen na Instagramu téměř 13 milionů aktivních fanoušků. Správný marketing dokáže ze spojení krásné modelky a její vlastní dovolené udělat lukrativní výdělek pro všechny strany. Zejména pak pro značky, jejichž cedulky jednotlivé plavky nosí. A nemusí to být vyloženě modelky, spousta oblíbených blogerek si tímto způsobem dnes vydělává. Nebo si alespoň přilepšuje v podobě oblečení zdarma od daných společností.

Candice Swanepoel je známá zejména jako andílek Victoria's Secret, tím pádem se řadí mezi nejúspěšnější světové modelky. I to start její značky popožene rychle kupředu. „Trvalo to pár let, než přišel ten správný okamžik,“ vyjádřila se Swanepoel. „A také trvalo nějakou dobu, než jsem našla správný tým lidí, a to jsem měla opravdu hodně schůzek."

Značka Tropic C začala svou první kolekci velmi úzkým výběrem klasických siluet v různých tlumených a neutrálních barvách. Plavky mají vyšší výřez k bokům a perfektně sednou například do bokových džínsů nebo sukně. „Když balím na dovolenou, chci, aby se mi plavky hodily k sukni. Je opravdu příjemné, když se i v této kombinaci můžete cítit elegantně,“ dodává Swanepoel.

Kolekce Resort 2019 má svůj debut za sebou a modelka pro něj vybírala ty nejlepší tkaniny, včetně italských látek a odolného ekologického nylonu. Swanepoel si zakládá na kvalitě a estetickém vzhledu, sama říká, že nechce navrhovat jen proto, aby něco prodávala. Chce, aby se ženy v jejich plavkách cítily dobře. Ceny této kolekce se pohybují od 80 do 180 dolarů.

fashionista.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD CANDICE SWANEPOEL TROPIC OF C PLAVKY JEDNODÍLNÉ PLAVKY BIKINY

Související články

Užijte si Vánoční trhy s Barborou Mottlovou v Drážďanech

Dokonce i v předvánočním shonu, který je plný stresu a deadlinů, máme čas a chuť vyrazit si na výlet za hranice a navštívit vánoční trhy. Ať už do Vídně nebo třeba do stále oblíbenějších Drážďan. V čem jsou ale ty přespolní atraktivnější?

Celý článek

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Celý článek

Designové vychytávky na prosinec

Důmyslný doplněk i originální oděv potěší vždy, ale zejména na Vánoce. Neotřelé nápady z designového světa českých výrobců vás nadchnou.

Celý článek

Zpověď: Jak vidí Tereza Kostková módu a její pohled na kosmetiku

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková jen tak nepodléhá módním trendům. My jí zastihli před představením FRANKIE & JOHNNY v divadle v Rytířské 

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek