dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Módní kolekce Hany Zárubové vypadala, jakoby ji nestihla došít – zcela záměrně!

Přidat na Seznam.cz
Hana Zárubová představila novou kolekci Work in progress II

Hana Zárubová se letos na podzim rozhodla navázat na svoji jarní kolekci. A tak se k názvu kolekce pro jaro a léto přidala pouze římská číslice II a vznikl inovovaný název Work in process II. Už na jaře pracovala návrhářka se záměrnou nedokončeností a v podzimní a zimní kolekci 2013/14 svoji inspiraci ještě více rozvinula a přidala zkoumání 2D a 3D formy oděvu.

Více o kolekci si můžete přečíst v článku Hana Zárubová představí podzimní pokračování své jarní kolekce Work in Process II . Je už tradiční, že u modelů Hany Zárubové nezáří barvy a vzory. „První housle“ návrhářky hraje forma oděvu. Šaty a kabáty dostávají nezvyklou fazónu a možná kdybyste je neviděly na modelce, tak chvíli tápete, o jaký kus oděvu vlastně jde. Přesto však je oblečení slušivé, elegantní a zároveň hypermoderní. Návrhářka se nás nesnaží ošálit řvoucími potisky ani zprofanovanými „trendy-netrendy“ . Její móda je skutečným stylem pro třetí tisíciletí. Myšlenku nedokončenosti nemusíte na představených modelech Hany Zárubové dlouho hledat.

Někdy modely naznačují, že by se ještě „kamarádili“ se šicím strojem, jindy zas návrhářka kolekci zdobí kontrastním bílým štepováním, které připomíná pomocné stehy. Oblečení naruby není faux pas modelky na přehlídce, ale „filosofický“ detail kolekce návrhářky. Kouzlo záměrně nedokončených detailů si je zajisté nejlepší osahat zblízka. Přehlídkové fotky nedokážou poskytnut zážitek z nápadů Hany Zárubové tak, jak jej můžete zažít v osobním kontaktu s modely. Pokud se vám modely líbí, rozhodně si na ně přijďte sáhnout. Na samotné módní přehlídce si nebylo možné nevšimnou také módní doplňky, které doplňovaly kolekci Hany Zárubové. Nepřehlédnutelné brýle z ebenu a slonoviny navrhla Nastassie Aleinikavová a tři verze neoprénových návleků na boty (nízké, kotníkové a vysoké) byly z dílny Pavly Podsedníkové. Spolu s modely Hany Zárubové vytvořily dokonale synergický model ženy s vlastní módní filosofií.

Designblok

 

Zdroj fotografií: Lukáš Legierski

Přidat na Seznam.cz
DESIGNBLOK PREMIER FASHION HANA ZÁRUBOVÁ ŠATY BOTY OBLEČENÍ JARO MÓDA PODZIM ŽENY KABÁTY MODNI

Související články

Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kolekce od 4F a Anny Lewandowské podtrhuje sílu ženskosti

Značka 4F představuje další spolupráci s Annou Lewandowskou - kolekci, která je výrazná jak formou, tak i použitím barev. Její univerzální charakter, který kombinuje sportovní komfort s módním nádechem, umožňuje tvořit neomezené množství outfitů.

Celý článek