dnes je 10.12.2018 a svátek má Julie

Módní návrhář Michal Marek tentokrát v roli modela

Oblíbený módní návrhář Michal Marek jako model ve své kolekci Alternative future

„Byla to výzva“, říká módní návrhář a autor kolekce Alternative future Michal Marek o focení s fotografem Anatole Torbinem, kde se tentokrát představil v roli modela. Na výzvu fotografa nafotil Michal Marek módní editorial své poslední kolekce Alternative future. „Podstatou focení byla hra se světelnými efekty“, neskrývá Michal své nadšení a dodává, že toto focení vnímá jako propojení kolekce Alternative future s kolekcí, na které momentálně pracuje.

 

 

 I tato kolekce má být o efektech, práci se světly a stíny, jejím leitmotivem je odraz současné společnosti a návrhář ji představí počátkem října. Koneckonců, výsledek focení můžete posoudit sami.

 

   

 

Ateliér Michal Marek MÓDNÍ NÁVRHÁŘ ALTERNATIVE FUTURE FOTOGRAF ANATOLE TORBIN Michal Marek

Související články

Netradiční představení kolekce Můra Návrháře Michala Marka

Návrhář Michal Marek představil novou kolekci s androgenním modelem v hlavní roli. Jak se kolekce představila na přehlídkovém molu?

Celý článek
Vetements Jaro 2019

Negativní emoce se prolínají kolekcí Vetements pro jaro 2019

Francouzská značka Vetements v čele s gruzijským návrhářem Demna Gvasalia, představila zneklidňující příběh a hrůzné vzpomínky ve své nové kolekci.

 

Celý článek

Oslavy výročí republiky zahrnou módu a design

Maastricht se již podesáté stává „městem módy“. Od 15. do 17. června se tady koná jubilejní ročník festivalu zaměřeného na módu a design Fashionclash 2018.  

Celý článek

Michal Marek nás v nové kolekci posílá do alternativní budoucnosti

Český návrhář představil v dubnu svou novou kolekci. Přavažují v ní neutrální tóny s akcentem ve stříbrné a zlaté a nese jméno Alternative Future. 

Celý článek

Proč za módními fotografiemi stojí převážně muži?

Módní fotografie má skutečný problém. Vyváženost mezi ženami a muži je momentálně v nedohlednu. Lepšími fotografy jsou jednoznačně muži.

Celý článek

LOVE BY MICHAL MAREK ANEB VZNEŠENÁ KOLEKCE TALENTOVANÉHO NÁVRHÁŘE

Láska je důležitá, spojuje nás, a návrhář Michal Marek to dobře ví. Dlouhé měsíce práce se vyplatily a včera večer konečně přišel DEN D, kdy talentovaný umělec představil svou nejnovější kolekci LOVE. 

Celý článek

Módní návrhář Michal Marek představí novou kolekci LOVE

S módním návrhářem Michalem Markem jsme si povídali o tom, jestli je zamilovaný a o nově vzniklé kolekci LOVE.  LÁSKA  A  ZASE  LÁSKA! 

Celý článek

PÁNSKÁ MÓDA BY JULIEN MACDONALD

Julian Macdonald je jméno, které v módním průmyslu zaznamenalo velké kroky vpřed. Nedávno však návrhář na londýnském Fashion weeku představil svou nejnovější podzimní kolekci, jež nesklidila zrovna chvályhodné kritiky. Souhlasíte s nimi?

Celý článek