dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

Módní návrhář Michal Marek tentokrát v roli modela

Oblíbený módní návrhář Michal Marek jako model ve své kolekci Alternative future

„Byla to výzva“, říká módní návrhář a autor kolekce Alternative future Michal Marek o focení s fotografem Anatole Torbinem, kde se tentokrát představil v roli modela. Na výzvu fotografa nafotil Michal Marek módní editorial své poslední kolekce Alternative future. „Podstatou focení byla hra se světelnými efekty“, neskrývá Michal své nadšení a dodává, že toto focení vnímá jako propojení kolekce Alternative future s kolekcí, na které momentálně pracuje.

 

 

 I tato kolekce má být o efektech, práci se světly a stíny, jejím leitmotivem je odraz současné společnosti a návrhář ji představí počátkem října. Koneckonců, výsledek focení můžete posoudit sami.

 

   

 

Ateliér Michal Marek MÓDNÍ NÁVRHÁŘ ALTERNATIVE FUTURE FOTOGRAF ANATOLE TORBIN Michal Marek

Související články

Žalob na módního fotografa Bruce Webera za sexuální obtěžování přibývá

Bruce Weber, který je známý především díky kampaním pro značky Calvin Klein, Ralph Lauren nebo Versace, čelí dalším žalobám ze sexuálního obtěžování. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější informace.

Celý článek

Fotograf Petr Lusk: Rallye Dakar je extrém, který se každým rokem stává výzvou ho pokořit

Petr Lusk, úspěšný podnikatel, otec dvou krásných dcer, cestovatel, vášnivý motorkář, špička mezi fotografy motoristického sportu a především nezbytný český fotograf na legendárním maratonu Rallye Dakar.

Celý článek

Fotograf Petr Kozlík vypráví o tom, proč se zamiloval do focení a nestal se lékařem

Co si představíte pod pojmem nekonvenční fotografie? My rozhodně fotky Petra Kozlíka. Ať už se jedná o komerční pojetí, nebo ne. Petr do fotek vnáší pořádný kus sebe samého.

Celý článek

Netradiční představení kolekce Můra Návrháře Michala Marka

Návrhář Michal Marek představil novou kolekci s androgenním modelem v hlavní roli. Jak se kolekce představila na přehlídkovém molu?

Celý článek
Vetements Jaro 2019

Negativní emoce se prolínají kolekcí Vetements pro jaro 2019

Francouzská značka Vetements v čele s gruzijským návrhářem Demna Gvasalia, představila zneklidňující příběh a hrůzné vzpomínky ve své nové kolekci.

 

Celý článek

Oslavy výročí republiky zahrnou módu a design

Maastricht se již podesáté stává „městem módy“. Od 15. do 17. června se tady koná jubilejní ročník festivalu zaměřeného na módu a design Fashionclash 2018.  

Celý článek

Michal Marek nás v nové kolekci posílá do alternativní budoucnosti

Český návrhář představil v dubnu svou novou kolekci. Přavažují v ní neutrální tóny s akcentem ve stříbrné a zlaté a nese jméno Alternative Future. 

Celý článek

Proč za módními fotografiemi stojí převážně muži?

Módní fotografie má skutečný problém. Vyváženost mezi ženami a muži je momentálně v nedohlednu. Lepšími fotografy jsou jednoznačně muži.

Celý článek