dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

Módní přehlídka mladých talentů a charitativní večer pro dobrou věc pod záštitou JITKA KLETT již 15. 11. v Praze

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka Jitka Klett pořádá 15. listopadu charitativní večer s módní přehlídkou, kde se kromě jejích úžasných oděvů objeví i kolekce žáků středních uměleckých škol z celé republiky.

Značka JITKA KLETT pomáhá doma i v zahraničí

Návrhářka Jitka Klett již v minulosti několikrát uspořádala charitativní večer, jehož středobodem byla myšlenka pomoci spojením módy a umění. Tyto projekty mají za cíl pomáhat na místech, kde je to potřebné a také upozornit na společenské problémy, které se nevyhýbají ani módnímu průmyslu. Jedná se například právě o zneužívání dětí při práci v módním průmyslu v zemích Středního a Dálného východu. Zároveň však podporuje i tuzemský rozvoj módních značek v Čechách i na Slovensku a v podstatné míře také pomáhá mladým kreativním lidem a designerům. 

Save the date: 15. listopadu ve Slovanském domě

Projekt, jenž je přímo zaštíťován značkou JITKA KLETT Prague, nese název JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION  a jeho cílem vlastně je, vyvolat takovou menší módní revoluci, když ne ve světě, tak alespoň v Česku a na Slovensku. Charitativní večer se bude konat již 15. listopadu v Praze v osm hodin večer ve Slovanském domě. Na přehlídce se představí mladí módní návrháři středních škol s uměleckými obory z celé republiky a samozřejmě tvorba návrhářky Jitky Klett. Jedná se opravdu o velkolepou společenskou událost, kde účastníky budou celým večerem provázet moderátorky Lenka Vacvalová a Zdeňka Žádníková. Je očekávána účast předních reprezentantů podnikatelského, módního a společenského života.

Parachutes

JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION

A je opravdu na co se těšit. Kromě uměleckého zážitku z šatů, které budou na přehlídce prezentovány, bude v rámci programu možno poslechnout si skladby uznávaného českého virtuóza Jaroslava Svěceného v doprovodu kytaristy Lukáše Sommera, které budou hudebně doprovázet i prezentaci sedmi exkluzivních společenských modelů návrhářky Jitky Klett, navržených speciálně na tento večer. Tento umělecký projekt je obohacen o doprovodné poetické slovo významné české umělkyně Zdeňky Žádníkové a taneční vystoupení solisty Národního divadla v Praze. Celý večer si hosté budou moci prohlédnout umělecké dílo inovativního evropského umělce Didiera Le Mara. K tomuto uměleckému dílu proběhne i dražba, jejíž výtěžek půjde právě na konto Jitka Klett for Fashion Revolution, ze kterého jsou financovány i zmiňované charitativní projekty.

Distinctive

Podpora mladým talentům

Jak již bylo zmíněno, kromě návrhů slavné české módní designéky Jitky Klett proběhne během večera i přehlídka kolekcí žáků tří středních škol. Střední školu Strážnice zde zastoupí žákyně Leona Kotásková se svou kolekcí „Distinctive", za kladenskou Střední školu designu a řemesel Eliška Černá s kolekcí „Po směru kapky", Kristýna Šimková a Miroslava Knapová s kolekcí „Parachutes" a nakonec plzeňský region bude reprezentovat Anna Manglová s kolekcí Play-time", inspirovanou emocemi, emoji a hrou.

 

Play-time

Česká značka s velkým jménem i ve světě

Projekt tedy nejen podpoří boj za dobrou věc, ale dává možnost prezentace i mladé generaci a podporuje mladé lidi v tak kreativním a zároveň technologicky náročném oboru, jako je móda. Sama návrhářka Jitka Klett svou značku vypracovala v módu evropského formátu. Na trhu se pohybuje již 24 let a jméno značky a návrhářky je známo po celém světě. Značce se dlouhodobě daří reprezentovat český módní průmysl v zahraničí, ale nezapomíná ani na český trh. Nedávno totiž například otevřela v Praze jeden ze svých nových kamenných obchodů právě pro české zákazníky.

 

Po směru kapky

jitkaklett.com

Přidat na Seznam.cz
JITKA KLETT FASHION TEAM JITKA KLETT JITKA KLETT FASHION DESIGN CHARITA CHARITATIVNÍ AKCE CHARITATIVNÍ ČINNOST CHARITATIVNÍ PŘEHLÍDKA CHARITATIVNÍ PROJEKT MLADÍ DESIGNÉŘI MLADÍ LIDÉ

Související články

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek

Čtyři způsoby, jak omámit svou milou na Štědrý večer

Nemáte ještě úplně jasno, co své něžnější polovičce pořídit na Vánoce? Váháte mezi tím, co by si sama přála a mezi překvapením, které by ji vyrazilo dech? My se přikláníme k druhé variantě a přinášíme pár tipů, pro které sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, zato výsledek máte jistojistý.

Celý článek

Jitka Klett představila v Teplicích unikátní show

Dlouhá historie módní značky Jitky Klett přináší jak doma, tak v zahraničí ženskost, eleganci, harmonii a energii do módního světa. I tentokrát v rámci módní show Jitka Klett bodovala!

Celý článek

Gap cílí na mladé aktivisty s kampaní "Be the Future"

Módní značka Gap dává dohromady mladé lídry napříč USA. Mají plán, jak dostát společenské transformaci pomocí mladých aktivistů. Pozitivní sociální transformace značky je podle vedení to, co může pomoci přístupu k mladším generacím.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinová představuje svůj nový projekt

Další projekt, jehož iniciátorkou je Lilia Khousnoutdinová, nese název Jsem žena #jsemevropa. Lilia v něm oslavuje celkem třináct inspirativních žen. Z celého projektu vznikl kalendář, jehož výtěžek bude věnován na charitu.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett na druhý ročník E-commerce plesu oblékla háčkované šaty a šperky za několik miliónů

Pozvání na druhý ročník pražského plesu E-commerce neodmítla módní návrhářka Jitka Klett, která se postarala o oblečení dalších krásných a úspěšných dam. Oblékla například zakladatelku Zásilkovny Simonu Kijonkovou.

Celý článek

Je to tady! Plesová sezóna v plném proudu

Plesová sezóna je opět za dveřmi a začíná období oslnivých rób, třpytivých lodiček, elegantních smokingů, krásných účesů, ale především kvalitní zábavy a tance. Co si obléct na tento slavnostní večer?

Celý článek