dnes je 22.09.2017 a svátek má Darina

Návrhářské kousky Bianca Popp za dostupné ceny

Rumunská návrhářka Bianca Popp má své designerské kousky opět k dostání online, a to mnohem jednodušeji, než byste čekali. Nemáte náhodou zájem?

Mnoho žen si v mysli uchovává tajný sen o tom, že si jednou pořídí oblečení od návrhářů. Některé směřují rovnou k největším módním domům, jiné si skromně pomýšlejí na mladé moderní návrháře. Obě tyto skupiny se setkávají na fashion weecích, kde se mísí mladá krev s futuristickou vizí s tradičním konceptem velkých módních jmen. Na pařížském FW představuje své kolekce i návrhářka Bianca Popp, jejíž modely jsou teď velmi snadno k zakoupení přes zoot.cz. Eshop nám tím dává jedinečnou možnost setkat se s designerskými kousky, které si (stejně jako u všeho) můžete vyzkoušet před zaplacením. 

  
Tmavě šedá sukně 2 669 Kč ; Světle šedá halenka 2 269 Kč ; Černé šaty 3 339 Kč

Jaká je móda Bianca Popp? V první řadě jedinečná a v té druhé naprosto snadno popsatelná. Veškeré její návrhy se řídí pár pravidly, takže jednotlivé její kolekce zapadají do celkového obsahu její tvorby a stačí vidět pár modelů a další už k ní snadno přiřadíte. Bianca Popp si hraje s materiály - oblíbila si balónové sukně ať už samotné nebo v šatech, drží se jednobarevných látek a halenky, blůzy a blejzry ráda ozvláštní výrazným řasením, skládáním materiálu nebo mašlí. Její modely jsou čistí, vhodné na každodenní nošení a se správným účesem a šperkem ideální i na večírek. 

   
Krémová halenka 2 669 Kč ; Zeleno-žluté šaty 3 005 Kč ; Semišový blejzr 4 249 Kč

zoot.cz

DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD ZOOT.CZ BIANCA POPP RUMUNSKÁ NÁVRHÁŘKA LUXUSNÍ MÓDA

Související články

Tělové scruby od MARKA dají vaší pokožce, co potřebuje

Jaká vůně je ta NEJ? Kokos, káva, citrus, čokoláda nebo máta? Nebo všechny? Tělové scruby však nejsou jen o dokonalých vůních, ale především o účincích!

Celý článek

Oblékněte svou kuchyň kvalitně a stylově s utěrkami a zástěrami Garnier Thiebaut

Luxusní utěrky i zástěry překročily očekávání. Dopřejte své kuchyni luxus, který si zaslouží, v designu, který se vám líbí.

Celý článek