dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Noční zvláčňující krém Mary Kay ideální na zimní období

Přidat na Seznam.cz
Exta zvláčňující krém Mary Kay určený k večernímu použití zastupuje produkt, po kterém vaše zimou utrápená pokožka touží. 

Extra zvláčňující noční krém od Mary Kay je založen na vazelínovém základu, což zajišťuje jeho vysokou hydratační schopnost. Právě proto je vhodný na extrémně vysušená místa, jako jsou lokty, kolena, hřbety rukou nebo popraskaná kůže na kloubech prstů. Prošel testy proti alergickým reakcím i možnostem podráždění kůže, takže se jeho použití nemusí bát ani majitelky citlivější pokožky. Z důvodu své vysoké hydratační vlastnosti je určen na noc, kdy má kůže dostatek času do sebe vláčnost vsáknout a nehrozí nechtěné otření krému do oblečení nebo smytí.

Redakce magazínu Móda.cz měla tu příležitost krém vyzkoušet a musíme konstatovat, že dostál všech očekávání. Vysušenou pokožku zhydratoval a promastil, ale zároveň netvořil na povrchu nežádoucí mastný film. Používání krému příjemně doprovázela jemná parfemace, která ale na obličeji už cítit není. Zkusili jsme ho na ruce, obličej i dekolt a všude odvedl svou úlohu skvěle. 

Mary Kay

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY MARY KAY PODZIM 2016 ZIMA 2016 HYDRATAČNÍ KRÉM NOČNÍ KRÉM

Související články

ČESKÁ KOSMETIKA PO ROCE OPĚT ZÍSKALA MEDAILE NA CELOSVĚTOVÉ SOUTĚŽI

Česká přírodní kosmetika Ego Harmony je na trhu jen dva roky, přesto již získává ostruhy na mezinárodní scéně. Po dvojnásobné účasti v TOP 10 v rámci Pure Beauty Global Awards, patrně největší soutěže přírodní kosmetiky na světě, získala od odborné poroty zlatou a bronzovou medaili na Global Green Beauty Awards 2022.

 

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek

Biodynamická vinná kosmetika, kterou používá i britská královská rodina

Vinná réva je skutečným zázrakem, protože prospěšné látky obsahuje doslova celá rostlina. Výtažky z hroznových jadérek a slupek navíc podporují v lidské kůži produkci kolagenu a elastinu, které zodpovídají za pružnost a mladistvý vzhled pokožky.

Celý článek

Noční masky: pracují, zatímco vy spíte

Pleťové masky jsou takovým malým zázrakem pro naši pokožku. Zvláště pak noční masky, které dokáží pleti dodat potřebnou hydrataci a živiny během celé noci. Jak vybrat tu správnou pro vaši pleť?

Celý článek

Máte citlivou pleť? Vsaďte v létě na kosmetickou řadu s magnéziem

Osvěžení, hydratace a zklidnění pleti kdykoliv během dne si můžete dopřát díky kosmetické řadě s magnéziem, která v kombinaci s probiotiky a postbiotiky poskytuje pozoruhodné zklidňující účinky i té nejcitlivější pleti.

Celý článek

Oblečte své tělo do závoje krásy a svěžesti

Ať už strávíte parné léto ve městě, v přírodě nebo u moře, čím uděláte své pleti největší radost? Určitě sprchou pro rychlé osvěžení a ideálně pečující kosmetikou, která jí dodá ochranu, hydrataci, osvěžení a omlazení.

Celý článek

Kosmetická taštička na cesty: Tuhá luxusní pleťová i tělová péče se vejde do každého zavazadla

Kosmetická taštička, která projde každou letištní kontrolou, neváží víc, než balení sušenek, a přitom obsahuje intenzivní péči o pleť a tělo? Žádný problém, našli jsme ji pro vás.

Celý článek