dnes je 06.07.2022

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Přidat na Seznam.cz
Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

foto: se svolením Folbeur

Kolekce Robot posouvá hranice. Tři nové metalické barvy SOLE, LUNA, ROSSO jsou určené k nošení dle odvahy majitelky. Snoubí v sobě chlad i teplo drahých kovů a minimalistický design, který svou nahotou činí kabelky univerzální. Stávají se určujícím prvkem a zbavují nerozhodnosti, co si obléci. Proměňují se ve šperk, jenž lze nosit kdykoliv. Ve větším formátu kabelky Macaron Grand či menším Macaron Petit.

Univerzálnost, touha objevovat nové beze strachu z pokroku a techniky a možnost vynikat, to vše se propisuje do designu a zpracování kolekce Robot. Každá barva a velikost kabelky je nositelem fascinace. Dotek slunce a jeho mocnou sílu najdete v barvě SOLE, která určuje dění a strhává pozornost. Bezesporu jedno z našich já čas od času zatouží vládnout. Barva LUNA v sobě skrývá tajemství jako sám měsíc. Co víc než tajemství nás dokáže magicky přitahovat. Touha odkrývat a objevovat se odráží i v našem nitru. Jemnost a romantiku, kterou nabízí západ a východ slunce, nese barva ROSSO. Přináší něžnost a krásu, z níž nelze spustit zrak.

foto: se svolením Folbeur

Tvar větší kabelky Macaron Grand se nemění, ale u její menší sestry Macaron Petit došlo ke změně. Zakladatelka značky a návrhářka modelů Markéta Folberová chtěla, aby se Macaron Petit mohla během chvíle stát skvostným doplňkem na večer. Tím, že umístila poutka na popruh dovnitř kabelky, po jeho odejmutí nejsou vidět a z cross body kabelky se stává elegantní psaníčko. Díky tomu se kabelka Macaron Petit hodí i k velké večerní. Chcete ještě víc? Změňte popruh za řetízkový a vytvořte další zcela nový look kabelky.

Kabelky z kolekce Robot plní úkoly přesně tak, jak si jejich nositelka přeje.

foto: se svolením Folbeur

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY KABELKY FOLBEUR KABELKA FOLBEUR DÁMSKÉ KABELKY CROSSBODY

Související články

Jak módně sladit boty a kabelku se zbytkem vašeho outfitu?

Jestli-že chcete být trendy, bude dobré, když budete znát základní módní pravidla pro vytváření outfitů. Jestli-že nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jak to udělat, aby byly vaše doplňky plně kompatibilní se zbytkem elegantního i sportovního outfitu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek

První pánská kolekce české značky FOLBEUR spatřila světlo světa

Pánské aktovky Etienne právě vypouští do světa česká značka kožených kabelek a doplňků FOLBEUR. Teď už máme jasno, jak vypadá kompletní obraz moderního úspěšného muže.

Celý článek

NOVÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON HRAJE VŠEMI BARVAMI

Louis Vuitton rozehrává s novou kolekcí match point na kurtech nejznámějších turnajů od French Open až po Wimbledon. Kolekce je neodolatelným mixem zajímavých detailů a působivých dynamických barev.

Celý článek

Kabelky z hladké kůže v luxusní kombinaci s černou srstí a černým lakováním české značky KRAS

Designérka Helena Krásová představuje dvě novinky značky KRAS, které vás potěší lehkou extravagancí i luxusem odlesků černého laku.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Čím menší, tím lepší, řeč je o mini kabelkách

Krásné, malé, veselé a roztomilé. Takové jsou mini kabelky. Maličké kabelky jsou hitem letošního roku, proč jsou tak oblíbené a jaké značky odstartovaly tento módní trend? Její design je v rámci minimalistického duchu a je vhodná pro většinu příležitostí.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek