dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Paříž zažila vrchol elegance ve street style během Haute Couture týdne

Přidat na Seznam.cz
Nikde jinde na světě se neobjeví tolik módně oblečených žen a mužů jako při přehlídkách vysoké krejčoviny renomovaných značek v Paříži. Styl byl přímo nakažlivý!

Nejvyhledávanější přehlídka: Dior

Každým rokem se objeví několik přehlídek, na které se touží dostat mnoho fashionistů. Jen ti vybraní však mají pozvání a mohou být její součástí. Tímto rokem vítězí na popularitě a prestiži přehlídka cirkusového formátu od Dior. Nikde jinde se nesešlo tolik slavných tváří z modelingu, filmu, módy a umění. Slavné ženy jako by se skoro domluvily, že si vezmou delikátní dlouhé šaty Dior v kombinaci s džínovinou, klasickým trenčkotem nebo sakem. Šik dámy byly obrázkem francouzského bezchybného stylu a půvabu.

Vkus u značky Giambattista Valli

Vkus a vytříbenost byla patrná i během návštěvy přehlídky Giambattisty Valli, kde hustě sněžilo. To však místní módní smetánku nezastavilo vypadat úžasně. Co je typické pro street style v Paříži? Nenásilné spojení starého a nového tón v tónu s dnešními trendy. K vidění jsou nadčasové šaty nebo doplňky od návrhářů nošené jejich publikem rok co rok. Pokaždé dokážou vypadat jinak. V tom je kouzlo luxusního zboží. Vysokou módu jako Haute Couture nevyjímaje.

Dojemný Valentino

Kolem přehlídky Valentino už bylo jasné nebe, a tak bylo i vidět, co krásného či bizarního si kdo oblékl.  Nepsaným pravidlem nebo uniformou byly elegantní variace s koženými doplňky pro profesionálky na poli módy. Mladší generace tíhla ke kůži na bundách, transparentním materiálům, výrazným nápisům na mikinách a rudé barvě. Vrstvení, loga a ledvinky zůstaly v popředí novodobých trendů. Často byla k vidění ruční práce na oděvech, která působila originálně.  Melancholická a sentimentální nálada přehlídky vyvolala u Valentina vlnu emocí. 

Zdroj; vogue.co.uk

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI STREET STYLE HAUTE COUTURE PAŘÍŽ 2019 TÁDEN MÓDY DIOR GIAMBATTISTA VALLI VAENTINO

Související články

Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Džínové sukně - kamarádky žen všech národností i generací

Každá z nás má v šatníku nějakou tu stálici, něco, na co se můžeme vždy spolehnout, i když nemáme tu správnou náladu, něco co se spolehlivě hodí ke všemu. Jedním z těchto kousků, které má každá z nás v šatníku, je jistě i džínová sukně.

Celý článek

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek