dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Pátý casting soutěže Česká Miss 2016

Přidat na Seznam.cz
V ostravském Avion Shopping Parku dnes proběhl pátý casting dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss. Zjišťovali jsme pro vás, které z dívek uspěly.

Dnes 13. listopadu proběhl v Avion Shopping Parku Ostrava pátý casting dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss, který otevřel své brány do semifinále jen malé hrstce z mnoha přihlášených.

Odborná porota, jíž po boku České Miss Earth 2015 Karolíny Mališové a České Miss World 2014 Terezy Skoumalové, předsedala majitelka a ředitelka soutěže Marcela Krplová a patronka soutěže Iva Kubelková, po dlouhém dni plném příprav, stresu, ale i zábavy nakonec vybrala další šťastnou šestici dívek, které se budou moci ucházet o příští korunku královny krásy.

 

V rámci castingu na všechny uchazečky opět čekalo představení se porotě jak ve svém oblečení, tak i v plavkách a krátkém rozhovoru, kde dívky krom svých předností a vnad více poodhalují i své osobnosti. Tato pro mnohé nestandardní situace může být pro většinu stresující, proto je to nejčastěji opora ze strany těch nejbližších, kteří dívkám dodávají odvahu a sebedůvěru.

„Dívky, které přijdou na casting, jsou plné očekávání, protože jen málokterá z nich ví, co je vlastně čeká. Je moc příjemné vidět, že se nebojí a jdou to zkusit. Hodně z nich doprovází rodina nebo kamarádi, kteří jsou pro ně důležitou oporou a to nejen během castingu, ale i při přípravách a následně samotné soutěži,“  komentuje Marcela Krplová.

 

Do semifinále z castingu v Ostravě postupují tyto dívky

Kubátková Dominika, č. 28

Kubíčková Kristýna, č. 15

Morbitzerová Kateřina, č. 6

Papežová Jana, č. 2

Pastrňáková Renáta, č. 33

Zdvořilá Šárka, č. 32

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2016 MARCELA KRPLOVÁ IVA KUBELKOVÁ KAROLÍNA MALIŠOVÁ TEREZA SKOUMALOVÁ

Související články

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek