dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

První book nové MISS Prima křivky - Pavly Procházkové

Přidat na Seznam.cz
Pavla Procházková, nositelka titulu MISS Prima křivka, nedávno nafotila svůj první book a od svého vítězství v soutěži krásy je takřka na roztrhání.

Pavla Procházková, současná MISS Prima křivky, působí ve vedení Divadla Radka Brzobohatého, kde ji můžete ovšem vidět také jako herečku. Již pět let hraje v představení s názvem Tančírna, které bývá neustále vyprodané a se kterým hojně křižuje Českou i Slovenskou republiku. Tančírna pojednává o dějinách našeho národa v průběhu minulého století a je velice emotivní - často lidé aplaudují i 10 minut ve stoje.

Momentálně zkouší muzikálovou verzi Cyrana. Krásnou historickou hru se silným textem a skvělou hudbou Ondřeje Brzobohatého. Cyrana bude mít premiéru 17. prosince.

Pavla je od svého vítězství v soutěži MISS Prima křivky v jednom kole. Setkali jsme se s ní na křestu kalendáře Proměny 2015 renomovaného fotografa Petra Kurečky, se kterým bude brzy také fotit.

Také se stala jednou z členů komise pro výběr modelek do agentury Plus Size.cz a díky Miss se se svou kapelou Kolečkový dům zúčastnila natáčení pořadu TV Óčka s názvem Kočkopes. Předávala také ceny Českého rozhlasu na Žofíně nejuznávanějším umělcům české hudební scény. Přítomní byli např. Karel Gott, skupina No name, Yvonne Přenosilová, Lenka Filipová a další… 

A nedávno nafotila v ateliéru Morris Media svůj první book se skvělou fotografkou Dášou Písaříkovou. Z fotografií doslova sálá její životní energie a elán, no posuďte sami.

22. 11. ji čeká účast na konferenci Miluj své tělo a jistě se můžeme těšit na mnoho dalších zajímavých akcí.Zdroj: primakrivky

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HEREČKA ZPĚVAČKA DIVADLO TANČÍRNA FOTOGRAFIE MISS PRIMA KŘIVKY

Související články

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek