dnes je 04.07.2020 a svátek má Prokop

Singapurský Hamilton Scotts umožňuje parkování v apartmánu

Přidat na Seznam.cz
Možností zaparkovat svého miláčka téměř v oblacích se nyní může pochlubit singapurský komplex luxusních apartmánů Hamilton Scotts.

Zaparkovat svého miláčka vysoko nad zemí a téměř ve svém obýváku? Proč ne! Tuto netradiční možnost svým nájemníkům nyní poskytuje komplex luxusních apartmánů v centru Singapuru.

Projektanti mrakodrapu Hamilton Scotts v Singapuru definitivně vyřešili věčný problém s nedostatkem parkovacích míst a bezpečností majetku, který může představovat i luxusní vozidlo. Svého miláčka si majitelé tamních stejně luxusních apartmánů nyní mohou zaparkovat téměř ve svém obývacím pokoji vysoko nad úrovní rušných ulic velkoměsta.

Prestižní adresa tak skýtá nejen nadstandardní bydlení spojené s nádherným výhledem, ale i garáž se dvěma parkovacími místy přímo na patře, kde se sny mění v realitu. Hamilton Scotts totiž disponuje ultramoderním výtahem, který klenot na čtyřech kolech dopraví přímo za svým majitelem. Podívejte se na inspirativní video, které zaručeně rozšíří vaše obzory.

 

 

 

 

Zdroj: hamiltonscotts

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN LUXUS MODERNÍ ARCHITEKTURA BYDLENÍ

Související články

Co je to minimalismus a jak funguje v praxi

Minimalismus je hodně omílané téma, ale přesto jej někdo ještě nezná. Ukážeme vám kouzlo minimalismu, uvedeme zajímavé příklady a možná se vám život v minimalistickém měřítku zalíbí.

Celý článek

10 nejdražších svateb v historii aneb takhle se žení a vdávají nejbohatší lidé světa

Svatba je pro někoho nejkrásnějším dnem v životě, pro jiné zase nutnou formalitou. Jedno je jisté. Je to způsob, jak dokázat svému okolí, jaký statut vlastně ve společnosti zaujímáte. A někdo si na takovou prezentaci opravdu potrpí. Zde je 10 nejdražších svateb na světě.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek

Máte pocit, že máte úzký dům? Pak jste ještě neviděli tento

Toto mikro bydlení najdete v Tokiu, hrdě si za ním stojí architekt Takeshi Hosaka s manželkou a nazvali ho Love2 House.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

Domov budoucnosti - zpátky na stromy

Mladý absolvent Westminsterské univerzity navrhl domy ve stromech, které mají vyřešit nedostatek prostoru a vysoké znečištění v londýnských ulicích.

Celý článek

Victoria Beckham plánuje tento rok vlastní kosmetickou značku

Známá návrhářka a ex zpěvačka chce pro ženy vytvořit skvělé kosmetické produkty za rozumnou cenu. Luxus podle ní nemusí stát celé jmění. 

Celý článek

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek