dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

Snapchat - okno do reálného života módních celebrit

Přidat na Seznam.cz
Módní ikony sledujeme pečlivě na Facebooku, čteme si jejich myšlenky na Twitteru a obdivujeme jejich nádherné životy na Instagramu. Trochu víc do soukromí nás vezme Snapchat. Vy ho ještě neznáte?

Přibližování se do soukromí oblíbených osobností, modelek, redaktorů a návrhářů postupuje. Formou aplikace Snapchat, jejíž název pochází z anglického snap- momentka a chat- konverzace, můžete sledovat osobní životy kohokoli včetně světově známých celebrit. Spojením těchto dvou pojmů je zřejmé, na jakém principu celá aplikace funguje. Momenty, které zachytíte a pošlete, se vašim sledujícím zobrazí jen na jednu až deset sekund. Kromě přímého posílání fotografií můžete přidávat fotky také do My story, která zůstane dostupná na 24 hodin a pak se automaticky smaže. 

Pomocí Snapchatu tak úplně jednoduše můžete sledovat světové modelky, andílky Victoria's Secret, kreativní ředitele, live přenosy Fashion Weeků i hlavně backstage zajímavých módních projektů a focení. Magazín Móda vám poradí, koho z módní branže sledovat.

TOP 10 MÓDNÍCH SNAPCHAT ÚČTŮ

1. Chiara Ferragni - chiaraferragni 
2. Bella Hadid - babybels777
3. Burberry - burberry
4. Gigi Hadid - itsgigihadid
5. Louis Vuitton - lvlive
6. Alexander Wang - alxanderwangny
7. Blake Lively - livelybk
8. New York Fashion Week - nyfw
9. H&M - hmusa
10. Francouzská Elle - ellefr

snapchat.codes.com ; stylecaster.com ; thetrendspotter.net

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CELEBRITY MÓDNÍ SVĚT SNAPCHAT STYLOVÁ TECHNIKA BURBERRY

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek