dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

TONAK podzim/zima 2020/2021

Přidat na Seznam.cz
Snad každý z nás již někdy použil spojení KLOBOUK DOLŮ. Vzdáme tím hold před vším, co si zaslouží náš respekt a obdiv.

My touto kolekcí vzdáváme hold veškerému kulturnímu bohatství, umu a tradičnímu řemeslu celého světa, které je pro nás nevyčerpatelnou inspirací. Všechny smyslové prožitky, kterými jsme schopni vnímat hudbu, tvary, barvy, vůně, zkrátka veškerou pestrost lidského života to vše se prolíná kolekcí pro podzim/zimu 2020/2021. KLOBOUKY TONAK.

ROCK

Na vlnách rocku se můžete nechat unést v originálním zpracování klobouku Funny Hat Iggy nebo se stát hvězdou s naší kapitánkou a baretem. Jako u každého správného rockera i v této linii převládá černá barva a minimalistické zdobení. Důraz je kladen především na kvalitu a technické zpracování materiálů a střihů jednotlivých pokrývek hlavy.

CHANSON

Lehký nádech Francie, ležérnost, zvuky kabaretu a jedinečná melodie tím vším jsme se inspirovali v naší tentokrát ryze pánské edici Chanson. Oblíbený tvar Porkpie je doplněn především o šité pokrývky hlavy jako je minimalistický Bucket Hat či Sixpense a Baseball Cap. Všechny šité pokrývky hlavy jsou voděodolné, větru vzdorné, ale přitom prodyšné a umožňují ten nejvyšší komfort nošení.  Zároveň si však ponechávají módní vzhled a jsou zkrátka šik.

SWING

Swingová hudba a tanec mají své kořeny v Jazzu a jsou to žánry, které buď milujete nebo vás nechávají zcela chladnými. My však věříme, že naše linie SWING si získá srdce všech. Stejně jako je hravý swing je hravá i tato edice – výrazné barvy, zdobení, originální tvary a vzory. Hlavní dominantou jsou červené, zelené a modré odstíny, kovové doplňky v podobě různých řetízků, a hlavně špičkové materiály a zpracování.

OPERA

Opera je považována za jednu z nejvyšších forem umění a její prvopočátky se psaly již v 16. století. Její náročnost, preciznost a hluboký kulturní odkaz jsou i hlavní pilíře naší linie OPERA.  Naprostou dominantou je zde klasická černá, která symbolizuje eleganci, luxus a umožňuje vyznít špičkovému zpracování a kvalitě použitých materiálů. Lehké drama vnáší do kolekce ostře červený plstěný baret a krásné dámské klobouky s širokou krempou a síťkou přes oči. Výrazné zastoupení zde také mají klobouky s rovnou hlavou ve velurové povrchové úpravě. Jedinečnost této edice potěší i ty nejnáročnější milovníky módy.

 

Přidat na Seznam.cz
KLOBOUKY TONAK TONAK DÁMSKÉ KLOBOUKY PÁNSKÉ KLOBOUKY

Související články

Módní i designové doplňky jako přímočaré must have listopadu

I když máte pocit, že listopad přináší jenom omezený pohyb, minimálně do práce, ale také na procházky do přírody unosíte stylové podzimní klobouky i vysoce funkční boty. Využijte listopad ve svůj prospěch a zpestřete si nejenom šatník, ale také domácí design.

Celý článek

Trendy klobouky a čepice podzimu

K podzimu neodmyslitelně patří klobouky i čepice všeho druhu. Klobouk nebo čepice skvěle zahřeje a přidrží divoké vlasy kvůli podzimnímu počasí. V neposlední řadě hlavně zaujme estetickou částí věci.

Celý článek

Fashion must have: V září zazáříte s doplňky od českých značek a návrhářů

A samozřejmě nejenom od nich! Takový stylový pásek, kožená kabelka či ledvinka, originální náhrdelník nebo nadčasový svetřík unosíte nejenom tento měsíc nebo tuto sezónu. Poslouží vám totiž i na podzim, v zimě během jara či léta. A to už stojí za zvážení!

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Letní kolekce značky TONAK přináší lásku k tradici, řemeslu i přírodě

Nová kolekce spojuje klasické kořeny řemesla s aktuálním tématem udržitelnosti, etiky a celkového pojetí SLOW fashion.

Celý článek

Jaro volá po novém klobouku, pojďte se inspirovat!

Do jarních dnů s novou pokrývkou hlavy. Značka TONAK přináší limitovanou kolekci, která je pro slunečné dny jako stvořená, a navíc opět v BOHO stylu.

Celý článek

Vlněné čepice pro mámu a dceru

Kvalitní zimní čepice přijdou v nadcházejícím období víc než vhod. A co teprve exkluzivní set KAMI a MIA pro mámu a dceru.

Celý článek
Podzimní módní doplňky

Oživte svůj podzimní outfit (nejen) vlasovými doplňky

Vystupte z podzimní mlhavé šedi a rozzařte svůj outfit mohutnou čelenkou, gumičkami či baretem. Naučíme vás, jak na to!

Celý článek