dnes je 26.11.2020 a svátek má Artur

Trendy klobouky a čepice podzimu

Přidat na Seznam.cz
K podzimu neodmyslitelně patří klobouky i čepice všeho druhu. Klobouk nebo čepice skvěle zahřeje a přidrží divoké vlasy kvůli podzimnímu počasí. V neposlední řadě hlavně zaujme estetickou částí věci.

zdroj: pexels.com

Klobouky i čepice sluší úplně každému. Je jedno, jakou máte hlavu, vlasy nebo postavu. V klobouku nebo čepici vypadá skvěle opravdu každý. Podzimní trendy jsou už dané a do nich samozřejmě zapadají i pokrývky hlavy. Skvěle doplní váš outfit a změní všední styl oblékání. Podzim s sebou přinesl nové trendy a tím jsou zářivé barvy od žluté, červené po smaragdovou, tmavě modrou až černou.

Klasické klobouky

Bez klobouku ani ránu. Stále jsou in klasické klobouky, zdobené menším páskem s průměrnou šířkou, jsou krásné a skvěle doplní váš každodenní outfit.

zdroj: pexels.com

Zdobené klobouky

Dalším hitem podzimního období jsou klobouky zdobené peřím, mašlemi, kůží nebo dalšími vkusnými doplňky. Krásně oživí váš fashion look a tento klobouk upoutá na první pohled.

zdroj: pexels.com

Krásné barety

Barety už dávno nejsou jen výsadou Francouzek a v podzimní sezóně jsou vítaným prvkem. Tento rok jsou módní především nadměrné velikosti, pletené barety, zdobené kamínky nebo ze sametu.

zdroj: pexels.com

Stylové čepice

Mezi další módní pecky tohoto podzimu patří čepice s kšiltem, a to nejčastěji v černé barvě. Budete v ní vypadat velmi elegantně a hodí se jak k sukni, tak ke kalhotám.

zdroj: pexels.com

Barevné klobouky

Jelikož podzim bývá sychravý a pochmurný, je potřeba ho prozářit. Myslete na celkový vzhled outfitu a sáhněte například po pestrobarevném klobouku, který vám dodá ten správný šmrnc i náladu.

zdroj: pexels.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ KLOBOUKY PODZIM PODZIMNÍ ČEPICE PODZIM 2020 PODZIMNÍ MODA PODZIMNÍ KLOBOUKY CO NA HLAVU

Související články

Jaké podzimní boty jsou nejvíce trendy?

Podzim přišel dříve, než jsme se všichni nadáli a je potřeba se připravovat do chladných dnů. Jaké trendy zvítězí tento rok a jaké boty jsou žhavým hitem?

Celý článek

Nejlepší podzimní dekorace do vašeho obydlí

Dny se krátí a je chladnější počasí, to znamená jediné – ten pravý podzim je už s námi. Zůstává otázkou, zdali jste si už připravili podzimní dekoraci? Pokud ne, pojďte se s námi podívat na zajímavé tipy pro vaše domovy. 

Celý článek

Podzimní čistka oblečení

Tak jako fungují jarní a podzimní detoxy těla, tak je zapotřebí i čistka šatníku. Myslete na úklid oblečení už na podzim nebo se před Vánocemi zblázníte.

Celý článek

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Podzimní dámská inspirace, která vás nadchne

Podzim. Pro někoho propršené období plné pochmurného počasí, pro jiného možnost vytáhnout oblíbený svetr a dovádět v listí. Každé roční období má něco do sebe a barevnost dodává to pravé kouzlo. Ale co na sebe?

Celý článek

Jaké knihy vás zahřejí v chladných dnech aneb na jaké novinky se můžete těšit?

Chladné počasí, aktuální situace nebo teplo domova? To a mnohem více vás všechny volá ke čtení. Napínavá detektiva, hřejivá romance nebo příběh podle skutečné události? Co si v podzimních dnech chcete číst vy?

Celý článek

Přechodové kabáty podle typů postavy: Který sedne vám?

Přichází překrásné období přechodových kabátků. A letos je opravdu z čeho vybírat. Vybere si i ta, které zrovna nevoní maxi styl, ze kterého čerpají aktuální módní trendy.

Celý článek

Líčení v podzimních tónech

Létu vládly pastelové barvy, a to jak v podobě stínů, minimalistických linek nebo manikúry. Nyní je čas na malou změnu. Jak přivítat chladná rána podzimu stylově?

Celý článek