dnes je 19.05.2022 a svátek má Ivo

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Přidat na Seznam.cz
Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

foto: pexels.com

1. Mullet

Mulet je asi největším překvapením roku 2021. Tento retro a navíc původně pánský účes oprášila spousta hollywoodských celebrit. Zapomeňte tedy na stereotypy, které tento účes v historii provází. Z účesu na Jágra se stal účes na Miley Cyrus nebo Rihanny. Mezi největší výhody tohoto sestřihy patří bezpochyby optický objem. Účes je navíc vhodný pro všechny typy vlasů.

Zdroj: Mike Coppola/Filmmagic

2. Retro ofina

Dalším retro trendem roku 2021 jsou samozřejmě ofiny, které zdánlivě ovládaly červený koberec i v loňském roce. Podle odborníků a stylistů je ofina způsob, jak změnit svůj look, aniž byste tím musela notně ovlivňovat i délku či objem. Příkladnou změnou je například zbrusu nový účes indické zpěvačky a herečky Priyanky Chopra.

Zdroj Instagram @priyankachopra

3. Dělená ofina

Potřebujete svému obličeji dodat správný a zároveň zábavný tvar? Vyzkoušejte tento typ "ofiny". Ve skutečnosti se vlastně o pravou ofinu nejedná, jde spíše o přechod k ofině. Účes je zajímavě centralizován, ale účes může být i neorganizovaný. Tento styl vlasů nechává hlavní styling na vás. Tím, že jsou vlasy rozdělené, lze je navíc vždy svázat v rámci dalších účesů nebo kratší vlasy připnout pomocí pírek. Právě proto je tento účes velmi variabilní. Experimentovat lze i s různými barevnými kombinacemi, které více strukturují vaši tvář.

Zdroj: Instagram @ InStyle

4. Bob

Někteří považují trend tzv. bob účesu za návrat určité formy mikád a středně střižených účesů. Nadýchaný střih je v módě a účes je sám o sobě vyjádřením originality. Kromě toho, že je tento účes velmi roztomilý, je navíc vysoce praktický z hlediska údržby i variability. To, zda vlasy vyžehlíte nebo zvlníte, prakticky neovlivní váš look a můžete si tak donekonečna vyhrát s praktickým kratším střihem.

Zdroj: Instagram @emmaroberts

5. Krátké a barevné

Jaro přeje barvám. A nejinak by tomu mělo být i v oblasti vlasové módy. Pokud se v tomto považujete za extrovertní osobnost, rozhodně neváhejte a inspirujte se celebritami. Například odvážným sestřihem Demi Lovato. Pozor ale na údržbu! Ačkoli se může zdát, že tento účes není nijak náročný, opak je pravdou. Pokud zanedbáte každodenní úpravy, může se tento účes stát vaší noční můrou.

Zdroj: Instagram @ddlovato

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY JARNÍ TIPY JARNÍ TRENDY VLASOVÉ TRENDY VLASOVÉ TRENDY 2021

Související články

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

O plus size módu je stále větší zájem aneb trendy pro ženy s křivkami

V posledních letech se svět módy stal mnohem otevřenější a dostupnější, jelikož značky rozšiřují své řady oblečení. A že už bylo opravdu na čase! Jaké trendy jsou letos nejvíc v kurzu a co sluší ženám s větší konfekční velikostí XL? To vše se dozvíte v dnešním článku. Načerpejte s námi inspiraci.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek