dnes je 24.10.2021 a svátek má Nina

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Přidat na Seznam.cz
Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

foto: pexels.com

1. Mullet

Mulet je asi největším překvapením roku 2021. Tento retro a navíc původně pánský účes oprášila spousta hollywoodských celebrit. Zapomeňte tedy na stereotypy, které tento účes v historii provází. Z účesu na Jágra se stal účes na Miley Cyrus nebo Rihanny. Mezi největší výhody tohoto sestřihy patří bezpochyby optický objem. Účes je navíc vhodný pro všechny typy vlasů.

Zdroj: Mike Coppola/Filmmagic

2. Retro ofina

Dalším retro trendem roku 2021 jsou samozřejmě ofiny, které zdánlivě ovládaly červený koberec i v loňském roce. Podle odborníků a stylistů je ofina způsob, jak změnit svůj look, aniž byste tím musela notně ovlivňovat i délku či objem. Příkladnou změnou je například zbrusu nový účes indické zpěvačky a herečky Priyanky Chopra.

Zdroj Instagram @priyankachopra

3. Dělená ofina

Potřebujete svému obličeji dodat správný a zároveň zábavný tvar? Vyzkoušejte tento typ "ofiny". Ve skutečnosti se vlastně o pravou ofinu nejedná, jde spíše o přechod k ofině. Účes je zajímavě centralizován, ale účes může být i neorganizovaný. Tento styl vlasů nechává hlavní styling na vás. Tím, že jsou vlasy rozdělené, lze je navíc vždy svázat v rámci dalších účesů nebo kratší vlasy připnout pomocí pírek. Právě proto je tento účes velmi variabilní. Experimentovat lze i s různými barevnými kombinacemi, které více strukturují vaši tvář.

Zdroj: Instagram @ InStyle

4. Bob

Někteří považují trend tzv. bob účesu za návrat určité formy mikád a středně střižených účesů. Nadýchaný střih je v módě a účes je sám o sobě vyjádřením originality. Kromě toho, že je tento účes velmi roztomilý, je navíc vysoce praktický z hlediska údržby i variability. To, zda vlasy vyžehlíte nebo zvlníte, prakticky neovlivní váš look a můžete si tak donekonečna vyhrát s praktickým kratším střihem.

Zdroj: Instagram @emmaroberts

5. Krátké a barevné

Jaro přeje barvám. A nejinak by tomu mělo být i v oblasti vlasové módy. Pokud se v tomto považujete za extrovertní osobnost, rozhodně neváhejte a inspirujte se celebritami. Například odvážným sestřihem Demi Lovato. Pozor ale na údržbu! Ačkoli se může zdát, že tento účes není nijak náročný, opak je pravdou. Pokud zanedbáte každodenní úpravy, může se tento účes stát vaší noční můrou.

Zdroj: Instagram @ddlovato

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY JARNÍ TIPY JARNÍ TRENDY VLASOVÉ TRENDY VLASOVÉ TRENDY 2021

Související články

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek