dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Valentýn se blíží! Outfity pro každý typ oslavy

Ach ten Valentýn. Je jedno, jestli jdete na večeři pro dva, s kamarády ven nebo budete koukat večer doma na film se svým čtyřnohým parťákem. Pojměte tento večer v oslavách jakékoliv formy lásky stylově.

Únor - měsíc lásky. Celý svět se dělí na dvě části. Na tu, která Valentýn miluje a také na tu, která ho nesnáší. Ale i z romantika se může tento nadcházející večer stát nesnášenlivec, pokud ho nemá s kým slavit, a naopak z bručouna romantik, stačí nepatrná dávka opojení toho slova na pět. L.Á.S.K.A. Dokáže dělat divy, ale to i naše milovaná móda. A proto zde máme několik typů, jak vypadat neodolatelně nejen pro svého miláčka.

Začneme luxusem

Luxusní večeře na svatého Valentýna je trefa pro každou z nás. Pokud se to tedy některé povede, outfit vybírejte pečlivě. Krásné místo - krásné šaty. Oprašte nějaké, které jste na sobě dlouho neměla, nebo si běžte raději udělat radost a nějaké si pořiďte. 

„V 8 tě vyzvednu, tak buď připravená.”

Pokud vaše rande má být v rukou miláčka a vy netušíte co má naplánovaného, oblečte se, jak nejlépe umíte! Pravděpodobně si s tím chce dát nějakou tu práci, a tak byste mu to měla oplatit a dát si tento večer na sobě extra záležet.

Rande tak, jak to máme rádi

Každý pár má svůj stereotyp. Ale pozor, nemáme na mysli negativní smysl tohoto slova. Naopak, se společně strávenými roky se tento stereotyp stává skvělým útočištěm, kterému rozumíte jen vy dva. Proto i domácí oslavy ve dvou nejsou špatným nápadem. Ovšem i zde odhoďte úbor v podobě tepláčků a nahoďte vaše romantické sexy já.

Rande s přáteli

Samozřejmě to, že nemáte s kým slavit Valentýna ještě neznamená, že musíte být na 14.2. odepsaní. Vyrážečka ven s přáteli, na drink, na pizzu nebo do kina. To jsou skvělé nápady. Neste se tedy i vy v duchu lásky a oblečte se šmrncovně. Láska je všude kolem nás!

 

pinterest.com

DÁMSKÁ MÓDA RADY REDAKCE KRÁSA MÓDA SVATÝ VALENTÝN

Související články

Stylové ulice newyorského týdne módy

Období týdnů módy neznamená inspiraci pouze na přehlídkových molech, ba naopak. Pro mnohé módní nadšence se ta pravá fashion show odehrává mimo hlavní stanoviště, a to v přilehlých ulicích. A nejinak tomu bylo v posledních dnech i na Manhattanu.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Sladké pečení? Jde to i zdravě aneb V hlavní roli špalda

Místo bílé mouky špaldová, rafinovaný cukr nahraďte třtinovým a kakao vyměňte za karob. Přidejte ovoce, semínka či kokos a zdravý recept připravíte v cuku letu. Pojďme na to!

Celý článek

Když o sebe pečovat, tak jedině s bio kosmetikou

Milujeme přírodu, milujeme samy sebe a je pro nás nedílnou součástí tyhle dvě věci propojovat. Proto i krásu spojujeme s přírodou a bio kosmetikou.

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek