dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Valentýn se blíží! Outfity pro každý typ oslavy

Přidat na Seznam.cz
Ach ten Valentýn. Je jedno, jestli jdete na večeři pro dva, s kamarády ven nebo budete koukat večer doma na film se svým čtyřnohým parťákem. Pojměte tento večer v oslavách jakékoliv formy lásky stylově.

Únor - měsíc lásky. Celý svět se dělí na dvě části. Na tu, která Valentýn miluje a také na tu, která ho nesnáší. Ale i z romantika se může tento nadcházející večer stát nesnášenlivec, pokud ho nemá s kým slavit, a naopak z bručouna romantik, stačí nepatrná dávka opojení toho slova na pět. L.Á.S.K.A. Dokáže dělat divy, ale to i naše milovaná móda. A proto zde máme několik typů, jak vypadat neodolatelně nejen pro svého miláčka.

Začneme luxusem

Luxusní večeře na svatého Valentýna je trefa pro každou z nás. Pokud se to tedy některé povede, outfit vybírejte pečlivě. Krásné místo - krásné šaty. Oprašte nějaké, které jste na sobě dlouho neměla, nebo si běžte raději udělat radost a nějaké si pořiďte. 

„V 8 tě vyzvednu, tak buď připravená.”

Pokud vaše rande má být v rukou miláčka a vy netušíte co má naplánovaného, oblečte se, jak nejlépe umíte! Pravděpodobně si s tím chce dát nějakou tu práci, a tak byste mu to měla oplatit a dát si tento večer na sobě extra záležet.

Rande tak, jak to máme rádi

Každý pár má svůj stereotyp. Ale pozor, nemáme na mysli negativní smysl tohoto slova. Naopak, se společně strávenými roky se tento stereotyp stává skvělým útočištěm, kterému rozumíte jen vy dva. Proto i domácí oslavy ve dvou nejsou špatným nápadem. Ovšem i zde odhoďte úbor v podobě tepláčků a nahoďte vaše romantické sexy já.

Rande s přáteli

Samozřejmě to, že nemáte s kým slavit Valentýna ještě neznamená, že musíte být na 14.2. odepsaní. Vyrážečka ven s přáteli, na drink, na pizzu nebo do kina. To jsou skvělé nápady. Neste se tedy i vy v duchu lásky a oblečte se šmrncovně. Láska je všude kolem nás!

 

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA RADY REDAKCE KRÁSA MÓDA SVATÝ VALENTÝN

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek
Čištění pleti

Po této péči bude vaše pleť zářit

Nic nedodá sebevědomí ženě více než zdravá zářivá pleť bez nedokonalostí. Cesta není jen o pár kosmetických přípravcích, ale o každodenním pečujícím rituálu.

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek