dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Valentýn se blíží! Outfity pro každý typ oslavy

Přidat na Seznam.cz
Ach ten Valentýn. Je jedno, jestli jdete na večeři pro dva, s kamarády ven nebo budete koukat večer doma na film se svým čtyřnohým parťákem. Pojměte tento večer v oslavách jakékoliv formy lásky stylově.

Únor - měsíc lásky. Celý svět se dělí na dvě části. Na tu, která Valentýn miluje a také na tu, která ho nesnáší. Ale i z romantika se může tento nadcházející večer stát nesnášenlivec, pokud ho nemá s kým slavit, a naopak z bručouna romantik, stačí nepatrná dávka opojení toho slova na pět. L.Á.S.K.A. Dokáže dělat divy, ale to i naše milovaná móda. A proto zde máme několik typů, jak vypadat neodolatelně nejen pro svého miláčka.

Začneme luxusem

Luxusní večeře na svatého Valentýna je trefa pro každou z nás. Pokud se to tedy některé povede, outfit vybírejte pečlivě. Krásné místo - krásné šaty. Oprašte nějaké, které jste na sobě dlouho neměla, nebo si běžte raději udělat radost a nějaké si pořiďte. 

„V 8 tě vyzvednu, tak buď připravená.”

Pokud vaše rande má být v rukou miláčka a vy netušíte co má naplánovaného, oblečte se, jak nejlépe umíte! Pravděpodobně si s tím chce dát nějakou tu práci, a tak byste mu to měla oplatit a dát si tento večer na sobě extra záležet.

Rande tak, jak to máme rádi

Každý pár má svůj stereotyp. Ale pozor, nemáme na mysli negativní smysl tohoto slova. Naopak, se společně strávenými roky se tento stereotyp stává skvělým útočištěm, kterému rozumíte jen vy dva. Proto i domácí oslavy ve dvou nejsou špatným nápadem. Ovšem i zde odhoďte úbor v podobě tepláčků a nahoďte vaše romantické sexy já.

Rande s přáteli

Samozřejmě to, že nemáte s kým slavit Valentýna ještě neznamená, že musíte být na 14.2. odepsaní. Vyrážečka ven s přáteli, na drink, na pizzu nebo do kina. To jsou skvělé nápady. Neste se tedy i vy v duchu lásky a oblečte se šmrncovně. Láska je všude kolem nás!

 

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA RADY REDAKCE KRÁSA MÓDA SVATÝ VALENTÝN

Související články

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Jak se nosí lacláče

S jarem nepřišlo jen krásné bujaré počasí, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i “lacláče” všeho druhu. Oprašte své staré nebo se nechte inspirovat těmi novými. Viva la lacl!

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Trička s potiskem vás naučí nový rozměr ve světě módy

Že je tenhle styl jen pro náctileté dívky? V žádném případě. Trička s potiskem vládnou momentálně světu módy. Najdete si k nim cestu i vy?

Celý článek

Vítání jara s Levi's? Proč by ne?!

Džíny jsou nepostradatelným kouskem v šatníku žen, mužů i dětí. Nosí a nosili je všichni. Vždyť původně se jednalo o součást pracovního oděvu. Značka Levi's jako původní producent džín je symbolem tradice a kvality. Podívejte se na jejich novou jarní kolekci.

Celý článek

Kolekce plavek navržená na Den matek symbolizuje pouto matky a dcery

V polovině května oslavíme Den matek. A jelikož pouto matky a dcery je obrovské, vznikla k němu kolekce plavek s dobročinným účelem.

Celý článek

Jarní inspirace: Móda pro všechny pohodový holky

Nebaví vás upnuté legíny, načančané svetry ani lodičky na vysokém podpatku? Rozumíme vám. Tady je malá inspirace, jak oživit šatník, pokud jste pohodová holka s otevřenou myslí a smyslem pro praktickou módu.

 

Celý článek