dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

Vánoční kampaň Lindexu ukrytá na stránkách pohádkové knihy

Přidat na Seznam.cz
Lindex přichází z další nadmíru povedenou kampaní. Září v ní Karen Elson a Liya Kebede, které nám mezi stranami pohádkové knížky předvádí vánoční kolekci! 

Lindex nás nenechá ani na chvilku odpočinout. Po rozšířené kampani ke kolekci ve spolupráci s Jeanem Paulem Gaultierem, která přišla do prodeje před dvěma týdny, spouští kampaň vánoční . A i ta je náramná a velice zdařilá. Kde jen ten Lindex své nápady bere?

Hlavní hvězdou a tváří vánoční kolekce je opět Karen Elson, která zazářila v předchozí, již zmiňované kolekci Jeana Paula Gaultiera. Na další spolupráci s Karen se marketingový ředitel společnosti vyjadřoval pouze v superlativech: Karen je jednou z nejikoničtějších modelek světa. Její sebevědomí a šarm se skvěle hodí k filosofii naší značky. Tak jsme moc potěšeni, že ve spolupráci s ní můžeme pokračovat." 

Hlavním tématem celé kampaně je nejen vánoční čas, ale především kouzlo pohádek, jež se k němu váže. Obě modelky s úsměvem pózují mezi stránkami velké pohádkové knížky. Kampaň perfektně propojuje všechny části, které k zimnímu a vánočnímu období nesporně patří. Začíná u typicky vánoční červené, pokračuje přes flitry a sukně, ideální na novoroční párty.

Pokračuje u pohodlných pyžam, hodících se pro celodenní povalování se v posteli a sledování romantických komedií a pohádek a jelikož je to právě Lindex, nechybí ani rozsáhlá kolekce spodního prádla. U těch nejodvážnějších kousků najdeme i podvazky. 

My jsme se do vánoční kolekce Lindexu beznadějně zamilovali. A jejich pojetím pohádky se snad nikdy dostatečně nenabažíme. Uvidíme, jaký příběh pro nás Lindex přichystá jako další! 

Zdroj: lindex.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÁ MÓDA OBLEČENÍ LINDEX LINDEX KAREN ELSON POHÁDKA KAMPAŇ PODZIM/ZIMA 2014/2015 VÁNOCE VÁNOCE 2014 VÁNOČNÍ KAMPAŇ

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek