dnes je 15.07.2020 a svátek má Jindřich

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Přidat na Seznam.cz
Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

V pátek prolétla českými médii radostná zpráva. Vendula Pizingerová bude mít se svým manželem Josefem děťátko. Oznámila to na svém Instagramu. Vendula Pizingerová je veřejnosti známá především jako manželka zesnulého skladatele Karla Svobody. Málokdo však ví, že je i milovnicí módy. Jako prezidentka nadačního fondu Kapka naděje uspořádala několik charitativních módních přehlídek s českými osobnostmi. Sama se například ocitla na módním mole v roli modelky, kdy představovala spolu s dalšími českými osobnostmi kolekci návrhářky Aleny Wilson. Dnes jsme proto pro vás připravili výběr top outfitů Venduly Pizingerové.

1. Vítání jara na Českém plese

Takto zářila Vendula Pizingerová na Českém plese. Krásné rozkvetlé šaty vytvořil známý český návrhář Osmani Laffita.

2. Dračice v kožešině

Tento nádherný look představila Vendula Pizingerová na svém Instagramu. Kožené kalhoty, žlutý svetřík a nádherná bohatá kožešina od  Luďka Slanaře je jedním z top outfitů, které jsme od Venduly Pizingerové mohli vidět.

3. Na přehlídce Hennes & Mauritz

V takovém kancelářském oufitu potkáte Vendulu Pizingerovou snad nejčastěji. Nejedná se ale o klasické outfity do kanclu. Jako prezidentka nadace Kapka naděje si umí Vendula Pizingerová držet svou image milovnice módních trendů. Takto se vyfikla na přehlídku nové kolekce H&M Giambattista Valli. Outfit nápaditě doplnila trendy ledvinkou a vysokými sexy botami se síťovinou.

4. Vendy a Amy

Když nejde přímo o oficiální příležitosti, žije Vendula Pizingerová život naplno a její outfity tomu odpovídají. Kromě oblíbeného country stylu miluje kůži a barvy. A tak vznikají velmi nápadité outfity, jako při návštěvě Anglie s herečkou Evou Holubovou. Černá kožená bunda motorkářské barbie a barevné kalhoty, které look zjemní a rozjasní. Že by outfit vystihl povahu Venduly Pizingerové?

5. Hrdá maminka

Nesmíme zapomínat na to, že Vendula Pizingerová je především hrdou maminkou a nový potomek je již na cestě. Outfit maminy v kuchyni jí jistě není cizí. A tak vznikl právě tento outfit z focení pro nadaci Kapka naděje. Krásné modré šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové a ledvinku, jak jinak než s kůží.

Foto: Instagram @vendulapizingerova

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VENDULA PIZINGEROVÁ KAPKA ČESKÁ MÓDNÍ SCÉNA MODNÍ TRENDY

Související články

Nový projekt ukazuje ženy po porodu takové, jaké jsou. S plnými tvary, jizvami i přirozenými nedokonalostmi

Ženské tělo ve většině případů nevypadá tak, jak nám prezentují časopisy a televize. Proto to, co jedni považují za vadu na kráse, jiní vnímají jako přirozenost, kterou nese jejich životní příběh Představíme vám projekt, který je upřímný a skutečně krásný.

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Global fashion agenda vydala prohlášení, v němž píše, jak by měl být módní průmysl udržitelnější

Spolek s názvem Global Fashion Agenda se zabývá udržitelností v oblasti módního průmyslu. Každý rok vydává program, který by měl přispět ke zlepšení nejen pracovních podmínek v tomto odvětví ale také více zařadit udržitelnost do módního světa.

Celý článek

Symbolika v módě: politická prohlášení ve světě módy

Black lives matter! Love sees no colour! Girl power! People are People! Toto je jen pár politicky motivovaných prohlášení, které se v minulosti objevily na módních modelech velkých značek. Patří politická prohlášení do módy? A jak přistupovat k módnímu průmyslu jako prostředku symboliky?

Celý článek

Koronavirus stál značku Nike 790 milionů dolarů

Akcie Nike klesly za dobu karantény o 4 %. Po celém světě však vzrostl online prodej a oblíbená sportovní značka tak počítá s rychlým vyrovnáním celkové ztráty.

Celý článek

Proč zůstáváme v nefunkčním vztahu?

Nejspíše si každý z vás na vlastní kůži vyzkoušel, jaké je to mít nefungující vztah. Otázkou ale zůstává, proč z takového vztahu nemůžete odejít? Je na vině strach, samota nebo něco jiného?

Celý článek

Revoluční nano nátěry dokážou ochránit exteriér i interiér vašeho domu před viry a bakteriemi

Česká inovační firma FN NANO s.r.o. drží v ruce již dvanáct let recept na vysoce účinné protipandemické opatření -  fotokatalytické nano nátěry, které zaručují ochranu před mikroorganismy všeho typu. V současné době jsou tyto produkty nazývány doslova kladivem na koronavirus, jelikož dokážou váš dům ochránit i před ním.

Celý článek

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

Celý článek