dnes je 22.09.2017 a svátek má Darina

Vstup povolen jen milovníkům zmrzliny!

Milujete zmrzlinu a obzvláště teď v létě? Tak vstupte do ráje zmrzlin, doporučíme vám ty nejlepší!

Sezóna zmrzliny odstartovala. Jak jinak se ochladit v parných dnech, než právě s kornoutem zmrzliny v ruce? Na festivalu zmrzliny na Výstavišti v Holešovicích jsme pro vás vybrali tři značky zmrzliny, jejichž příchutě musíte tohle léto ochutnat. Co říkáte na chuť bílé čokolády ve spojení s maracujou, pomeranče s campari nebo příchuť růže?

La Favorita z Příbrami

Jedna z nejlepších festivalových zmrzlin do Prahy přijela jen na otočku. Pokud si na ni budete chtít zajít, musíte si udělat výlet do Příbrami, štěstí, že to je jen hodinka cesty autem z Prahy. U stánku jsme ochutnali smetanovou jahodu, kombinaci campari a pomeranče a bílé čokolády s maracujou. A všechny dokonalé!

La Gelateria

La Gelateria přijela na zmrzlinový festival stylově - v růžovém autíčku. Stylové byly i příchutě v její nabídce - my jsme zkusili chuť růže a byla výborná. Člověk má trochu zvláštní pocit, když v kopečku zmrzliny cítí květinu, ale byla tak dobrá, smetanová a neobvyklá, že se nedalo odolat!

Rolls Bros

Rolls Bros prodávají novinku ve světě zmrzlin - rolovanou zmrzku z ingrediencí, které si sami vyberete. Základ zmrzliny je buď jogurtový nebo smetanový. Další tři ingredience si vybíráte z čokoládových příchutí od Nutelly po Kinder Bueno nebo Raffaello, z ovoce je pak v nabídce třeba ananas, malina nebo borůvka. Rolls Bros nemá stálou provozovnu, působí v Praze, ale určitě je sledujte na sociálních sítích. Jejich zmrzlina je taková lahoda, že se vám vyplatí se za Rolls Bros vypravit. A za krásných 59 korun za mega porci.

Foto: vlastní, Pinterest, recipe.com

MÓDA V KUCHYNI ZMRZLINA FESTIVAL

Související články

Oblékněte svou kuchyň kvalitně a stylově s utěrkami a zástěrami Garnier Thiebaut

Luxusní utěrky i zástěry překročily očekávání. Dopřejte své kuchyni luxus, který si zaslouží, v designu, který se vám líbí.

Celý článek

Mixér s motivem Dolce&Gabbana? Představujeme žhavé novinky z Itálie!

Napadlo by vás někdy mít na kuchyňské lince postaveného kuchyňského robota s tradičním sicilským vzorem značky Dolce&Gabbana? 

Celý článek