dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Vyšperkovaná letní zábava

Přidat na Seznam.cz
S dokonalým šperkem zůstanete okouzlující, ať se třpytíte na slunci nebo právě prozáříte letní déšť.

Psal se rok 1982 a díky Perovi a jeho manželce Winnie v malém zlatnickém krámku v dánské Kodani započala cesta k jedné z nejoblíbenějších světových klenotnických značek – PANDORA.

Ano, ve skutečnosti je to příběh, který vlastně teprve začal, přesto je PANDORA jedna z největších světových klenotnických značek současnosti, která si každým dnem získává srdce dalších nových zákaznic okouzlených jasným třpytem ať už globálně nejprodávanějšího přívěsku stříbrného srdce, jehož se od roku 2000 prodalo více než 3 miliony kusů, či dalšími typy, jejichž počet je vyčíslen na 700 přívěsků.

A jsou to právě ony přívěsky, které ze skromně vyhlížející značky učinily konkurence schopného solitéra se stále sílící popularitou. Bylo by ale škoda, zůstávat jen u náramků s přívěsky, když tyto skvosty dámy mohou kombinovat s prsteny či náušnicemi a vytvořit tak dokonalý vzhled zcela odpovídající jejich stylu.

Užijte si letní zábavu s novou letní kolekcí zaměřenou na krásu a klid. Nebo jen prostě přijměte za vlastní koketní festivalový styl s bohémským půvabem a buďte připravena na nezapomenutelné léto pomocí sady nepostradatelných festivalových šperků, které budou natolik rozmanité, že se budou hodit k jakémukoli stylu hudby či outfitu.

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY PANDORA LETNÍ KOLEKCE PŘÍVĚSKY NÁRAMKY PRSTENY NÁUŠNICE KLENOTY

Související články

Pandora uvádí novou limitovanou edici přívěsků na podporu organizace UNICEF

Nový visací přívěsek z limitované edice ve tvaru květiny, na které je vyrytý text „learn, grow, love“, byl navržen tak, aby připomínal, že i v tom nejméně očekávaném prostředí mohou vyrůst krásné, silné květiny.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek

Pro nejhezčí kameny jezdím do Kolumbie, říká šperkař Luboš Korbička

Luboš Korbička je šperkařem i velkým dobrodruhem v jednom. Svým zákazníkům se snaží najít jen to nejlepší a pro drahé kameny lítá po celém světě. I když mu ještě nebylo ani čtyřicet, zažil toho díky své profesi více než mnozí za celý život.

Celý článek
Pandora pro mazlíčky

PANDORA ŠPERKY, KTERÉ PADNOU VÁM I VAŠIM MAZLÍČKŮM

Poprvé v historii uvádí Pandora na trh doplňky, které budou moci nosit vaši čtyřnozí parťáci a mazlíčci. 

Celý článek

Peněženky SECRID, souhra praktičnosti a udržitelnosti

Už nějakou dobu hledáte peněženku, která bude nejen designovým kouskem, ale u které budete mít zároveň jistotu, že jsou vaše doklady v bezpečí? Máme pro vás dobrou zprávu. Obě tyto nezbytné funkce nabízí stylové a bezpečné peněženky SECRID.

Celý článek

Kabelky z hladké kůže v luxusní kombinaci s černou srstí a černým lakováním české značky KRAS

Designérka Helena Krásová představuje dvě novinky značky KRAS, které vás potěší lehkou extravagancí i luxusem odlesků černého laku.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Temnota barev i lehkost materiálů se prolíná novou kolekcí značky LEEDA

Temná barevnost šifonů se střídá s lehkostí lnů pastelových barev. Česká značka LEEDA opět zasahuje srdce svých módní fanoušků díky variabilitě nové kolekce.

Celý článek