dnes je 29.10.2020 a svátek má Silvie

Z podzimní kampaně Vero Moda čiší přátelská atmosféra

Přidat na Seznam.cz
Podzim je u značky Vero Moda velmi kamarádský, uvolněný a prezentuje kousky, které by do svého šatníku měla v roce 2016 zařadit každá žena. 

S heslem Togethe in style uvádí dánská značka Vero Moda podzimní kolekci zapracovanou do kampaně, ve které si dvě modelky zahrály na nefalšované kamarádky. Upřímný smích, legrace a procházky po studených ulicích pařížské metropole ve stylových kabátech, camel odstínu na svetrech i kalhotách, džínech a zemitých tónech se staly symbolem celé kampaně z desítky snímků. Vero Moda nabízí nadčasové a univerzální kousky do šatníku každé ženy nehledě na typ postavy a věk. Řadí se tak mezi hrstku značek, jejichž oblečení je nejen nestárnoucí, ale vhodné pro mladé dvacetileté dívky, stejně jako pro ženy 50+. 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ PODZIM 2016 KAMPAŇ VERO MODA DŽÍNOVINA PODZIMNÍ OUTFITY

Související články

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Nejfotogeničtější módní trendy

Instagramové trendy dokážou být velkou vášní, a tak se nám ženám občas stává, že si koupíme nějaký kousek jen proto, že bude vypadat skvěle na fotkách. 

Celý článek

Jak zasáhl feminismus do módy

Feminismus a móda jsou spojené možná víc, než si myslíte. Naštěstí už nežijeme ve světě, kdy se ženy musejí oblékat podle určitých pravidel a dusit se například v korzetu.

Celý článek

PUMA PODPORUJE NADĚJNÉ UMĚLCE. JAK VYPADÁ NOVÁ KOLABORACE S JANEM BICANEM?

My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Tak se jmenuje nová kolekce mikin sportovní značky PUMA, která vznikla ve spolupráci s českým umělcem a kreativcem Janem Bicanem.

Celý článek

Přechodové kabáty podle typů postavy: Který sedne vám?

Přichází překrásné období přechodových kabátků. A letos je opravdu z čeho vybírat. Vybere si i ta, které zrovna nevoní maxi styl, ze kterého čerpají aktuální módní trendy.

Celý článek

Vogue, módní bible a jeho historie

Vogue. Časopis, který zná každý módní nadšenec. Jak to ale celé vzniklo a kdo stál za jeho založením? Podíváme se společně do historie i současnosti.

Celý článek