dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Zara spouští svou první beauty kampaň

Přidat na Seznam.cz
Na oslavu milníku první kolekce krásy, která je datovaná na 12. května 2021, oslovila značka ZARA hned několik zajímavých osobností ke spolupráci, mezi nimi mimo jiné deset různých fotografů.

fotograf: David Sims / se svolením značky ZARA

Kampaň je výjimečná už tím, že ji fotilo hned deset špičkových fotografů, každý ve svém pohledu na samotnou krásu. Mezi nimi Steven Meisel, David Sims, Zoë Ghertner či Mario Sorrenti. Skrz různé pohledy ZARA ukazuje, že barvu lze nosit přirozeně, nebo si naopak vytvořit výrazný vzhled a opravdu si s barvami hrát.

Modelky jako Sacha Quenby a Lola Nicon v minisérii na svých tvářích ukazují líčení inspirované od 60. do 80. let. Výrazné, možná až odvážně líčení očí a rtů působí velmi sebejistě, to vše provázané snímky s jemným a přirozeným make-upem, který v těchto dnech upřednostňuje většina žen. Jakmile však pandemie skončí, přijde chvíle na změnu, s čímž kolekce krásy značky ZARA rozhodně počítá.

fotograf: Steven Meisel / se svolením značky ZARA

Vizážistka Diane Kendal pomohla vytvořit beauty kampaň v co nejvíce propracovaném vzhledu všech modelek. Na vlas dokonalé účesy obstaral známý britský kadeřník Guido Palau, zatímco styling Karl Templer. „Bylo mi ctí spolupracovat s touto značkou, protože mluví se všemi, bez ohledu na věk, barvu pleti nebo osobní styl,“ řekla o spolupráci pro magazín Vogue vizážistka Diane Kendal.

Beauty kolekce značky ZARA začala vznikat před dvěma lety. Vše se zastavilo s celosvětovou pandemií, proto se její zveřejnění zdrželo déle, než se čekalo, navíc požadavky na její výrobu nebyly vůbec malé. „V roce 2021 musí být všechno čisté, veganské, ekologické a s odolným obalem ... Lidé chtějí vědět, co si dávají na kůži, že to nebude škodlivé pro životní prostředí,“ řekla Diane Kendal.

fotograf: Zoe Ghertner / se svolením značky ZARA

Deset fotografů také ztvárnilo deset pohledů na celou kampaň. „Každý z nich má svou vlastní vizi. Steven Meisel byl více módní. David Sims je avantgardnější a dobrodružnější. Craig McDean přidal punkový nádech. Mario Sorrenti přinesl atmosféru pouliční kultury... Byla to zábava hrát si se všemi těmito nápady na krásu,“ doplnila vizážistka kampaně.

Kočičí oči i dramatické líčení ukazují kampaň s jasným heslem: Radostná oslava života. Kvalitní dekorativní kosmetika v tomto podání nás baví.

fotograf: Nadine Ijevere / se svolením značky ZARA

fotograf: Craig McDean / se svolením značky ZARA

fotograf: Marilyn Minter / se svolením značky ZARA

fotograf: Steven Meisel / se svolením značky ZARA

fotograf: Oliver Hardlee  / se svolením značky ZARA

fotograf: David Sims / se svolením značky ZARA

fotograf: Fabien Baron / se svolením značky ZARA

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY ZARA ZARA BEAUTY BEAUTY KOLEKCE BEAUTY KAMPAŇ STEVEN MEISEL DAVID SIMS VEGANSKÁ KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

Související články

5 tipů na letní pedikúru

Lehký krok a krásná chodidla, tak i o tom je pedikúra. Jak připravit naše nohy na letní obuv, abychom se cítily sebevědomě? Jak pravidelně pečovat o chodidla a jaké barvy jsou letos trendy?

Celý článek

Přivoňte si k létu s limitkou Tom Tailor Beach Time

Žhavé paprsky odrážející se na azurové hladině a zlatavě třpytivých zrníčcích písku v rytmu mořských vln. Barevný koktejl s plátkem limetky a bujné květy všude kolem... Nová limitovaná dámská vůně Tom Tailor Beach Time v sobě ukrývá skutečnou esenci nespoutaného léta.

Celý článek

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

Anja Rubik na letní vlně v kolekci plavek značky Zara

Plážová sezóna je tu a Zara nabízí spoustu trendy stylů a vzorů pro léto 2021. Tentokrát je představila na polské modelce Anje Rubik, které zanedlouho oslaví 38. narozeniny.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Pravidelnost přináší velké výsledky

Do třetice všeho dobrého, to platí i o našem miniseriálu, který se věnuje cvikům i celkové filozofii obličejové jógy. Pojďte si s námi dnes přečíst, co vám face yoga přinese, kolik lekcí potřebujete, abyste si ji osvojili a mnoho dalšího.

Celý článek

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ BEZ CHEMIE

Lidí, kteří se zajímají nejen o kvalitu jídla, ale zároveň kladou důraz na složení přípravků určených k péči o tělo, je stále více. Více lidí začíná číst etikety a zajímá se o potenciálně škodlivé látky, které se vyskytují v krémech, šamponech, mýdlech či v zubních pastách.

Celý článek

Připravte svou pleť na léto, začít můžete s těmito kosmetickými tipy

Léto je za rohem a všechno nasvědčuje tomu, že si ho budeme moct užít plnými doušky. Připravte svou pleť na pořádnou dávku vitamínů, hydratace a ochrany, bez které se v létě rozhodně neobejde.

Celý článek