dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Značka Acné Studios otevírá první butik v Miláně

Přidat na Seznam.cz
Růžová barva interiérů sice není typická pro obchodní prostory, i přesto ji značka Acné Studios pro nový butik v Miláně zvolila.

Švédská módní značka otevřela svou první vlajkovou loď v Miláně na náměstí Piazza del Ccarmine v okrese Brera. Obchod je umístěn uvnitř budovy s vysokými klenutými okny. Uvnitř interiéru jsou oblouky z nerezové oceli umístěné naproti šedě zbarveným žulovým stěnám. Žula pocházející z místního lomu v italském regionu Baveno byla také použita na podlahu a nábytek. Módní značka se snažila odrážet uměleckou povahu a individualitu prostoru skrze design interiéru, zatímco zůstává věrná svému podpisu v rámci minimalistické estetiky.

„Trvalo pět let, než jsme našli v Miláně perfektní místo,“ řekl tvůrčí ředitel Jonny Johansson. „Jsem opravdu šťastný, že jsme počkali, protože náměstí Piazza del Carmine má smysl pro individualitu a komunitu, které se mi líbí.“ Značka Acné Studios pro svůj nový obchod zvolila rovněž zakázkový osvětlovací systém nazvaný The Mega, který obsahuje světla z leštěného hliníku připevněná k růžovému stropu. Právě toto osvětlení se večer stará, aby v obchodě panovalo stejné světlo jako za bílého dne.

Regály, zábradlí a mnohé další je rovněž v obchodě vyrobeno z nerezové oceli. Kontrastuje to tak s žulovými stoly a židlemi, které značka označuje za „staré kamenné památky“.

acnestudios.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ACNÉ STUDIOS BUTIK MILÁNO

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek