dnes je 23.10.2017 a svátek má Teodor

Značka Acné Studios otevírá první butik v Miláně

Růžová barva interiérů sice není typická pro obchodní prostory, i přesto ji značka Acné Studios pro nový butik v Miláně zvolila.

Švédská módní značka otevřela svou první vlajkovou loď v Miláně na náměstí Piazza del Ccarmine v okrese Brera. Obchod je umístěn uvnitř budovy s vysokými klenutými okny. Uvnitř interiéru jsou oblouky z nerezové oceli umístěné naproti šedě zbarveným žulovým stěnám. Žula pocházející z místního lomu v italském regionu Baveno byla také použita na podlahu a nábytek. Módní značka se snažila odrážet uměleckou povahu a individualitu prostoru skrze design interiéru, zatímco zůstává věrná svému podpisu v rámci minimalistické estetiky.

„Trvalo pět let, než jsme našli v Miláně perfektní místo,“ řekl tvůrčí ředitel Jonny Johansson. „Jsem opravdu šťastný, že jsme počkali, protože náměstí Piazza del Carmine má smysl pro individualitu a komunitu, které se mi líbí.“ Značka Acné Studios pro svůj nový obchod zvolila rovněž zakázkový osvětlovací systém nazvaný The Mega, který obsahuje světla z leštěného hliníku připevněná k růžovému stropu. Právě toto osvětlení se večer stará, aby v obchodě panovalo stejné světlo jako za bílého dne.

Regály, zábradlí a mnohé další je rovněž v obchodě vyrobeno z nerezové oceli. Kontrastuje to tak s žulovými stoly a židlemi, které značka označuje za „staré kamenné památky“.

acnestudios.com

 

ZE SPOLEČNOSTI ACNÉ STUDIOS BUTIK MILÁNO

Související články

Plus size modelky mění svět módy

Mají větší velikosti, a přesto jsou krásné, elegantní a sexy! Móda není jen o útlých tvarech, právě naopak. A to nás na tom všem baví.

Celý článek

Gucci oznámil, že nebude používat pravou kožešinu!

Značka Gucci se rozhodla následovat své kolegy a v říjnu roku 2017 oznámila, že přestává vyrábět své kolekce z pravé kožešiny. 

Celý článek

Značka Coach se mění na Tapestry

Neobvyklý krok se rozhodlo podniknout vedení značky Coach. Již brzo se bude hovořit o Tapestry.

Celý článek

JAK SCI-FI OVLIVNILO SVĚTOVOU MÓDU?! (1. DÍL)

Sci-fi filmy jsou plné odvážných předpovědí a mají vliv na svět módy. Návrháři se po celá desetiletí inspirují sci-fi a my vám v novém módním seriálu ukážeme ty nejlepší.  

Celý článek

Martina Pěnkavová vítězkou BATIST Nej sestřičky 2017

V nemocnici Bulovka mohou bouchnout rychlé špunty. Jejich zdravotní sestřička Martina Pěnkavová vyhrála titul Nej sestřička 2017.

Celý článek

Modelka Fei Fei Sun pro Vogue Australia v mnoha podáních

Čím dál častěji se v módních časopisech setkáváme s touto tváří. Čínská modelka Fei Fei Sun si pomalu ale jistě tvoří své místečko na výsluní.

Celý článek

Acne Studios v jarní kolekci zkoumá myšlenku outsiderů

Acne Studios zařadilo jarní kolekci do průsvitných materiálů, pastelových barev a do pletených vzorů.

Celý článek

Cara Delevingne se vzpurným duchem pro časopis The Edit

Modelka a herečka Cara Delevingne se objevila na další obálce, tentokrát ve vzpurném stylu pro časopis The Edit.

Celý článek

Jennifer Aniston pro Harper's Bazaar o sledování filmů na displeji telefonu

Je jí 48 let a pořád vypadá fantasticky. Její obličej nám připomene mnoho hereckých rolí, které se nám vryly do paměti, tentokrát však Jennifer Aniston představíme jako modelku.

Celý článek

Český Krumlov ožil Andělskou show

V sobotu 16. září 2017 rozsvítila Zámeckou jízdárnu Českého Krumlova Andělská show s finalistkami České Miss 2017.

Celý článek