dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Zveme vás na MODA Fashion Days do Českého Krumlova a Českých Budějovic

Přidat na Seznam.cz
MODA Fashion Days pořádá na jaře 2017 hned dvě zajímavé módní události. Obě na jihu Čech - jednu v Českém Krumlově a druhou v Českých Budějovicích.

Romantický Český Krumlov a impozantní prostory Zámecké jízdárny 1. 4. 2017 od 19.30 přivítají ikonu módního světa, paní Beatou Rajskou v rámci první letošní akce projektu MODA Fashion Days. Těšit se mimo jiné můžete také na skvělou módní návrhářku Petru Kociánovou, na spodní prádlo a plavky Roosevelt Fashion Store a Boutique Hala Bala. Ti všichni pro vás namíchají ten nejlepší koktejl pro jaro/léto 2017. K dostání jsou dva druhy vstupenek - za 300 a za 400 Kč. 

Druhá společensko-módní událost roku 2017 čeká 1. června na České Budějovice. Zatím nebyly ani odtajněny prostory připravované akce, takže se můžeme pouze domnívat, co si pro nás Moda Fashion Days přichystá. Víme jen, že délka mola překoná českokrumlovský třicetimetrový rekord. Návrhářům bude v metropoli jižních Čech vévodit stálice s nezaměnitelným rukopisem své tvorby, paní Klára Nademlýnská.  

moda-fd.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MODA FASHION DAYS DOMÁCÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY KLÁRA NADEMLÝNSKÁ BEATA RAJSKÁ ČESKÝ KRUMLOV ČESKÉ BUDĚJOVICE

Související články

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Souznění umění a designu najdete u české značky k r a p a

Móda tvořená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu, tak popisuje značku k r a p a její majitelka Šárka Křapová.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek