dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

Zveme vás na MODA Fashion Days do Českého Krumlova a Českých Budějovic

Přidat na Seznam.cz
MODA Fashion Days pořádá na jaře 2017 hned dvě zajímavé módní události. Obě na jihu Čech - jednu v Českém Krumlově a druhou v Českých Budějovicích.

Romantický Český Krumlov a impozantní prostory Zámecké jízdárny 1. 4. 2017 od 19.30 přivítají ikonu módního světa, paní Beatou Rajskou v rámci první letošní akce projektu MODA Fashion Days. Těšit se mimo jiné můžete také na skvělou módní návrhářku Petru Kociánovou, na spodní prádlo a plavky Roosevelt Fashion Store a Boutique Hala Bala. Ti všichni pro vás namíchají ten nejlepší koktejl pro jaro/léto 2017. K dostání jsou dva druhy vstupenek - za 300 a za 400 Kč. 

Druhá společensko-módní událost roku 2017 čeká 1. června na České Budějovice. Zatím nebyly ani odtajněny prostory připravované akce, takže se můžeme pouze domnívat, co si pro nás Moda Fashion Days přichystá. Víme jen, že délka mola překoná českokrumlovský třicetimetrový rekord. Návrhářům bude v metropoli jižních Čech vévodit stálice s nezaměnitelným rukopisem své tvorby, paní Klára Nademlýnská.  

moda-fd.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MODA FASHION DAYS DOMÁCÍ TVORBA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY KLÁRA NADEMLÝNSKÁ BEATA RAJSKÁ ČESKÝ KRUMLOV ČESKÉ BUDĚJOVICE

Související články

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek