Aňa Geislerová v nové módní kampani oslavuje styl i autenticitu

Aňa Geislerová v nové módní kampani oslavuje styl i autenticitu

V nové kampani se Zalando spojilo s Aňou Geislerovou, herečkou a módní ikonou, která je známá svým jedinečným stylem a sebevědomím ukazovat, že být sám sebou je tím nejlepším bez ohledu na cokoliv.  Kampaň také představuje selekci jarních outfitů, vybraných z tisíců značek vhodných pro různé příležitosti a každou jedinečnou osobnost.

 

Zalando spouští novou kampaň „Trend jste vy“, s českou herečkou a módní ikonou Aňou Geislerovou. Kampaň je pozvánkou k objevování a oslavě vlastní autenticity prostřednictvím módy, k opuštění věcí, které nám nevyhovují a k výběru toho, co je pro nás skutečně důležité, bez potřeby někomu něco dokazovat. 

„Mám velkou radost, že mohu být poprvé součástí Zalando kampaně. Téma kampaně i její vizuál inspirovaný mou knihou mě pobavil a oslovil. Koneckonců každý máme svůj osobní styl a v určitém životním období a věku nás názory ostatních na vlastní styl, oblečení a volby opravdu nezajímají. Jako herečka se měním se všemi svými rolemi a je tak pro mě důležité zachovat si konzistenci a vlastní styl v osobním životě, říká Aňa Geislerová.

Aňa Geislerová je jednou z nejznámějších a ikonických českých hereček, s dlouhým seznam lokálních i mezinárodních úspěchů a ocenění včetně nominace na nejprestižnější ocenění, americké Oskary. Je také populární spisovatelkou a přispěvatelkou do lifestylových titulů. Je vždy autentická a se svým jedinečným stylem vždy zaujme.

Se společností Zalando spolupracovala herečka už v minolosti v rámci vlastních sociálních sítí, letos poprvé se stala tváří kampaně Zalanda v České republice.  

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram