Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls dospěl do finále

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls dospěl do finále

Charitativní projekt Pink Capret: Helping Dolls ve středu 29. 4. vyvrcholil v neuvěřitelné finále – podařilo se vybrat nádhernou částku, téměř 150 tisíc korun!

Projekt Pink Capret: Helping Dolls na podporu Klokánku Láskova dospěl ve středu 29. dubna do finále. V Centru Chodov se ve večerních hodinách uskutečnila dražba panenek Barbie oblečených do originálních šatů, které vytvořili začínající i renomovaní módní návrháři. Neuvěřitelné se stalo skutečností - podařilo se vybrat téměř 150 tisíc korun!

Slavnostní večer byl zahájen pěveckým vystoupením dětí z Klokánku, které zazpívaly tři písničky od Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka. Následovalo přivítání hostů a dražitelů herečkou Petrou Špalkovou, která večerem provázela a společně s manažerem butiku Stefanel Chodov Františkem Andělem vedla dražbu.

V průběhu večera vystoupila se svými šansony jedna z patronek projektu, herečka Jitka Smutná. O další kulturní vstupy se podělila operní pěvkyně Andrea Kalivodová se zpěvákem a muzikálovým hercem Janem Kopečným, jenž zazpíval písně z muzikálu Tři mušketýři, ve kterém vystupuje v hlavní roli D´Artagnana.


 

Krásná slova nejen o tomto projektu, ale důležitosti podobně zaměřených iniciativ, jakými Klokánky jsou, pronesla další ambasadorka projektu, herečka Zdeňka Žádníková-Volencová. Slavnostní dražby se zúčatnila i návrhářka Beata Rajská, která nejenže pro jednu Barbie ušila šaty, ale jednu panenku si dokonce i vydražila. Vybraná částka dohromady činí přesně 148 700 Kč a poputuje do Klokánku Láskova v Praze 4.

Tento velice úspěšný projekt mladého designéra Adama Ptáčka vznikl také díky pomoci dalších jedinců a společností. Záštitu nad celou akcí převzalo Centrum Chodov, které nejenže poskytlo místo na konání finálového večera, ale ujalo se společně s manažerem Stefanelu Chodov i organizace a produkce. Krásně oblečené a učesané panenky projektu darovala společnost Mattel Česká republika a zdarma je nafotila fotografka Gabriela Ksandr.

Zdroj: Pink Carpet: Helping Dolls
 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram