Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Ani tentokrát se návrhářka neřídila ničím jiným. Pro nafocení kolekce vybrala dvě modelky, známou moderátorku Jolanu Voldánovou a blonďatou šanzoniérku Renatu Drossler, které jsou tzv. z reálného života nás „obyčejných“ smrtelníků. Správné křivky, seriózní výraz, přirozená elegance, nebo také živočišnost jsou tím, co návrhářka u svých modelek hledala. Modelky jsou krásné a inspirující, přitom silné a ve svém životě zvládají všechny možné role, které jsou všeobecně ženám mnohdy automaticky přiděleny. Ať už jsou to matky, manželky, milenky, kariéristky, kamarádky, psycholožky či mentorky.

Kolekce nazvaná Real Beauty přináší ztvárnění opravdové krásy, kterou má každá žena, i když z venku není na první pohled viditelná. Tato krása vychází z nás samotných, je určitým zhmotněním síly a charismatem každé ženy. V kolekci najdeme vysoce kvalitní 100% hedvábí, vlnu i hedvábný satén v podobě ženských střihů s notnou dávkou elegance i sexy detailů.

Návrhářka pro focení kolekce získala zapůjčení několika luxusních helikoptér, z nichž jedna byla dokonce v hodnotě sto miliónů korun a další byl unikátní kousek z USA z války z Vietnamu, který je v celé Evropě pouze jeden.

Foto: Jiří Šujanský

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram