Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week pokračuje

Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week pokračuje

Zveme všechny profesionály a nadšence pro módu na sobotní odpoledne a večer mezinárodního festivalu české a slovenské módy, kterého se zúčastní i významné osobnosti módního průmyslu ze zahraničí.

Sobotní program nás zve do Ateliéru na Strahově (Ateliér A1) na přehlídky vítězů ceny Czech Grand Design 2014, značek La Formela a Chatty, návrhářů Lukáše Lindnera a Lukáše Macháčka, ale také na přehlídku tvorby jednoho z nejznámějších módních návrhářů Jakuba Polanky.

Přehlídky od 16.00

Za značkou LaFormela stojí tři designéři z Čech a Slovenska - Antonín Soukup, Miroslava Kohutiarová a Katarína Ravasová. V jejich rukou vzniká tvorba výrazně ženského stylu, zároveň smyslná, odvážná a rebelská.  

Rukopis tvorby předního českého návrháře Lukáše Lindnera je jedinečný, nezaměnitelný, se smyslem pro elegantní, ale zároveň zajímavou módu. 

AKTUÁLNÍ FOTO ZDE

Přehlídky od 18.00

Značka a módní studio CHATTY dvou návrhářek Anny Tuškové a Radky Sirkové se zaměřují ve své tvorbě hlavně na stylovou městskou módu, specializují se na důkladné technologicky inovativní zpracování denimu, nápadité střihy a propracovanost barev a materiálů.  

Lukáš Macháček patří neodmyslitelně ke špičkám módního průmyslu. Jeho tvorba preferuje jednoduchost, kvalitu, nadčasovost, kombinovatelnost a nositelnost. 

AKTUÁLNÍ FOTO ZDE

Přehlídka ve 21.00

Jeden z nejnadanějších talentů mladé generace návrhářů Jakub Polanka přináší do své tvorby neotřelé nápady a řídí se současným životním a módním stylem.  

AKTUÁLNÍ INFORMACE A FOTOGALERII PŘIPRAVUJEME... 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram