Kolekce Carolina Herrera na týdnu módy v New Yorku hrála všemi barvami

Kolekce Carolina Herrera na týdnu módy v New Yorku hrála všemi barvami

Ani jsme se nenadáli a Newyorský týden módy se nám pomalu blíží ke konci. Vypadá to, že pořadatelé si své třešničky na dortu nechávali právě na tyto poslední dny. Pojďme se tedy podívat na podzimní kolekci Carolina Herrera 2020.

Týden módy vrcholí

New York zažil toto pondělí explozi exkluzivních kolekcí. Mezi prvními se představila podzimní kolekce 2020 značky Carolina Herrera. Přehlídka se konala v proskleném atriu v Hudson Yards, které bylo nedávno zrekonstruované a nově otevřené. Zatímco kolem proudily davy turistů a lidí spěchajících do práce, návštěvníci přehlídky mohli oči nechat na úžasné kolekci plnou barev a objemu.

Chceme být vidět!

Tuto kolekci vytvořil známý mladý návrhář a kreativní ředitel značky Carolina Herrera Wes Gordon. Ten jako by volbou pestrých barev s dominantní červenou a místem, kde se přehlídka odehrávala, chtěl dát světu najevo, že značka Carolina Herrera je tady stále, a chce být vidět.

Barvy a květiny podzimu

Barevné objemné outfity doplňoval návrhář černou a bílou, která dodávala celé kolekci zvláštní kontrast. Zajímavé byly například kostýmky s vyříznutými průhlednými obrazci ve tvaru květin. Návrhář též zařadil do přehlídky hodně průhlednosti a lehkosti, kterou udržoval vrstvami tylové látky.

Objem v hlavní roli

Jak již bylo naznačeno, hlavní roli hrál v této kolekci objem. Tento se zde objevoval nejen ve formě vrstvení látky ale také často ve formě škrobené látky a skládání. Exkluzivní byly také šaty, které v sobě ukrývaly složitou konstrukci, která právě tento objem vytvářela. Šaty byly laděny do černobílé látky s květinovým vzorem. Ačkoli byly samy o sobě nejspíše velmi složité, podařilo se Wesu Gordonovi zachovat vzdušnost a lehkost, o kterou v celé kolekci tak usiluje.

Zlaté holubice

Stranou nesmíme nechat ani unikátní doplňky. Barevné róby s dlouhými vlečkami doplnil návrhář krásnými zdobenými náušnicemi kulovitého typu. Některé outfity zase doplnil zdobenou broží. Nejunikátnějším doplňkem kolekce pak byly náušnice s různou délkou s přívěskem zlatých holubic.

Foto: Vogue; Alessandro Lucioni / Gorunway.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram