dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Bakošová Josefina - CHI-CHI

Oblečení výjimečné svými netradičními střihy, asymetričností, barvami a grafickými detaily. Charakteristický kontrast mezi sportovními a elegantními prvky vytváří  z kolekcí chi-chi originální městskou módu.

Chi-chi ženy milují neotřelý design, stejně tak jako pohodlné a kvalitní oblečení pro všední dny. Hlavní autorkou značky chi-chi je česká návrhářka Josefina Bakošová, která je též kreativní ředitelkou galerie Hard-De-Core. Kromě autorské návrhářské činnosti má Josefina zkušenosti s filmovými a divadelními kostýmy a zakázkovou tvorbou. Chi-chi své kolekce pravidelně představuje na mezinárodních veletrzích designu a módy. Tváří značky chi-chi je herečka Petra Nesvačilová.

Adresa

ATELIÉR A SHOWROOM

Senovážné náměstí 10
110 00, Praha 1

Telefon:
+420 777 094 421
E-mail: WWW:

Více o JOSEFINA BAKOŠOVÁ na moda.cz

Josefina Bakošová se inspirovala k nové kolekci triček na Šumavě

Novinky ve svém obchodě vyměnila Josefína Bakošová v době karantény za Šumavu. Díky tomu vznikla kolekce triček s názvem „Lesem, Mechem, Lišejníkem“.

Celý článek

Josefina Bakošová a její kolekce Symbióza

Úspěšná česká návrhářka Josefina Bakošová, kterou můžete znát i jako členku kreativního dua Ester a Josefina, vypustila do světa kolekci s názvem Symbióza, která předesílá, že se jedná o spojení několika elementů.

Celý článek

Šaty a noční košilky ze snové spolupráce Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Není to poprvé, kdy se herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová daly dohromady. A my doufáme, že ani naposledy.

Celý článek

Zimní kolekci Josefiny Bakošové ovládly minimalismus a praktičnost

Návrhářka Josefina Bakošová přichází po roce s novou kolekcí s názvem Tones. Zaměřila se v ní na barevné tóny a úpravu střihů.

Celý článek

Řekněte to trikem MANIFESTO od Ester Geislerové a Josefíny Bakošové

Módní návrhářka Josefína Bakošová se spojila s herečkou Ester Geislerovou a kromě jiného uvedly i kolekce triček s trefnými nápisy pod názvem MANIFESTO.

Celý článek

Je samozřejmé, že se můj styl ztotožňuje s mými návrhy, říká návrhářka Josefína Bakošová

Josefína Bakošová navrhuje minimalistickou módu už od roku 2007. Přinášíme vám rozhovor o tom, jak se k navrhování dostala, i o jejím stylu.

Celý článek