dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

JAROSLAVA

...móda o lidech a pro lidi...

Značka JAROSLAVA se zabývá úpletovou módou specifickou pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou-kultivovanou barevnost a kvalitní zpracování. Typickým znakem je výrazná silueta, jednoduchost, elegance, která obsahuje praktickou podobu pohodlnosti. Každá kolekce ( Jaro/ Léto či Podzim/Zima ) se skládá z mnoha prvků, jejichž kombinacemi vzniká nekonečně dlouhá řada různých outfitů vhodných jak pro běžné používání, tak i pro slavnostnější momenty...Používáme  kvalitní italské příze, většinou přírodní s příměsí elastických vláken,  což  zaručuje  elastické, nemačkavé a praktické vlastnosti každé řady. Velmi důležitou součástí našich služeb je zakázková tvorba modelů,  které vytváříme našim klientkám přímo na míru dle individuálních představ a požadavků. Jaroslava Procházková, která je majitelkou a návrhářkou této značky, studovala VŠUP v Praze, kde si osvojila kvalitní podobu řemeslné tvorby  a  Saint Martin's School of Art v Londýně, kde získala titul Master of Art v oblasti Fashion design.Spojením těchto dvou kultur vzniká styl, který má  příznivce v stále se rozrůstající klientele  jak v Evropě, tak i v USA.

Adresa

Studio JAROSLAVA
Palác Lucerna - “Pod visícím koněm”
Vodičkova 36
110 00, Praha 1


 

 

Telefon:
tel: +420 606 446 177
E-mail: WWW: Facebook:

Více o JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ na moda.cz

Jaroslava Procházková představila novou kolekci ve velkém sále Lucerny

Úpletová móda pro náročnou klientelu s nadčasovým stylem, čistotou designu a výraznou kultivovanou barevností jsou tím, co představila návrhářka Jaroslava Procházková.

Celý článek

Benefiční večer hvězdy pro UNICEF

Úterní večer patřil dobrým skutkům. Nejvýznamnější čeští návrháři a slavné osobnosti se setkali, aby pomohli zajistit školní pomůcky pro 880 dětí.

Celý článek
UNICEF

BENEFIČNÍ VEČER HVĚZDY PRO UNICEF

České hvězdy a čeští módní návrháři se znovu potkají na jednom molu v nádherných prostorech Národního muzea hudby dne 17. dubna 2018. 

 

 

Celý článek

Oslavte život spolu s jarní kolekcí 2018 Jaroslavy Procházkové

Mramorový sál pražské Lucerny má za sebou další z přehlídek české návrhářky Jaroslavy Procházkové. Ta je určena pro letošní jaro a léto.

Celý článek

Jaroslava Procházková ve své podzimní kolekci hovoří jasně: Be gentle, stay strong

Podzimní kolekce české návrhářky JAROSLAVY potěšila. Přinesla modely plné ženskosti v podzimních barvách a navíc dýchala poutavým sloganem.

Celý článek

Jaroslava Procházková a kolekce S/S 2017 s názvem „SimpliCITY"

Nová kolekce módní návrhářky Jaroslavy Procházkové opět ukázala zajímavé a nositelné kousky, které si dokážeme každá představit ve svém šatníku. 

Celý článek

Nová kolekce návrhářky Jaroslavy Procházkové září barvami, které sluší všem

Kolekci S/S 2016  pod názvem “...JUST THE COLOUR…” představila její autorka návrhářka Jaroslava Procházková koncem března zcela zaplněnému Mramorovému sálu Paláce Lucerna. 

Celý článek
Jaroslava Procházková

Setkání s návrhářkou Jaroslavou Procházkovou

Sešly jsem se na trochu opožděném valentýnském workshopu. Jaroslava nám prozradila něco o svojí nejnovější kolekci a dozvěděly jsme se termín blížící se módní přehlídky. 

Celý článek

Módní guru dam - Jaroslava Procházková

Návrhářka na své prezentaci nové kolekce ukázala jak elegantně a podle kterých nových trendů, by se měly oblékat dámy v letech. Pohodlná casuel móda, která neurazí ani do kanceláře.

Celý článek

Letní oblečení z pletených materiálů by Jaroslava

V úpletech české módní návrhářky Jaroslavy Procházkové prožijete komfortní léto ve městě i na cestách dokonce i během léta.

Celý článek