dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Kovaříková Taťana

Již několik let vytváří značka TATIANA originální českou módu pro nejnáročnější. TATIANA znamená luxus, pohodlí a originalitu. 

ZnačkaTATIANA vznikla v roce 1995 a je založena na tvorbě módní návrhářky Taťány Kovaříkové. Pro návrhy a modely v malých seriích vždy používá kvalitních materiálů ze Španělska, Itálie a Francie. Obléká celebrity jako jsou: Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Hana Zagorová, Jitka Asterová a další. Svou tvorbu prezenzuje na zahraničních výstavách a přehlídkách. Výstavy se konaly např. V New Yorku, Haagu, Paříži a Berlíně. Příležitostně spolupracuje na filmové tvorbě.

Adresa

Butique TATIANA:
Dušní 1
110 00, Praha 1

Telefon:
224 813 723
E-mail: WWW:

Více o TAŤÁNA KOVAŘÍKOVÁ na moda.cz

Benefiční večer hvězdy pro UNICEF

Úterní večer patřil dobrým skutkům. Nejvýznamnější čeští návrháři a slavné osobnosti se setkali, aby pomohli zajistit školní pomůcky pro 880 dětí.

Celý článek
UNICEF

BENEFIČNÍ VEČER HVĚZDY PRO UNICEF

České hvězdy a čeští módní návrháři se znovu potkají na jednom molu v nádherných prostorech Národního muzea hudby dne 17. dubna 2018. 

 

 

Celý článek

MODA Fashion Day(s) – 2. ročník

Blíží se společenská událost současné módní scény v České republice MODA Fashion Day(s), která má ambice stát se součástí každoročního kulturního regionálního programu.

Celý článek

Bára Nesvadbová nejen o projektu Harper’s Bazaar Charity

Zjišťovali jsme pro vás aktuální novinky o blížícím se Harper’s Bazaar Charity 2015, a tak jsme nevyzpovídali nikoho jiného než samotnou spoluautorku projektu Báru Nesvadbovou.

Celý článek

Moda.cz aktuálně z Urban Fashion Show

Moda.cz má čest být součástí aktuálního dění v rámci URBAN FASHION SHOW, které se koná právě teď ve Forum Karlín v Praze.

Celý článek

Premiérová jarní událost Rock&Pop for Fashion sklidila velký úspěch

Redakce Módy se zúčastnila první hudebně módní akce svého druhu u nás - Rock&Pop for Fashion. Na nové kolekce se přišli podívat i významní hosté nejen z Česka

Celý článek

AVON-kosmetika která plní své závazky a skutečně pomáháAVON neřeční a pomáhá

Avon, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

Celý článek

Na Rock & Pop for Fashion představí svou tvorbu Taťána Kovaříková z kolekce Tatiana

Představujeme vám další dva návrháře, kteří 21.března odhalí tisícovému publiku své nové kolekce

Celý článek

Rozhovor s českou módní návrhářkou s Taťánou Kovaříkovou

Již několik let vytváří značka TATIANA originální českou módu pro nejnáročnější

Celý článek

Rozhovor s Máriou Rehákovou

Bratislavské módní dny jsou největší akcí svého druhu na Slovensku 

Celý článek