Dámské kabelky, které budou trendy v roce 2023? Víme, které to jsou!

Dámské kabelky, které budou trendy v roce 2023? Víme, které to jsou!

Kabelky jsou nepostradatelným doplňkem většiny žen. Klíče, peněženka, kapesníky i nezbytnosti do práce se na rameni zkrátka pohodlně nosí. Kromě praktičnosti je ale dost možná milujeme i pro jejich design. Je to totiž právě kabelka, co dokáže rozzářit outfit a dodat mu na stylu. Víte, po jakých sáhnout letos? My vám to prozradíme.

Jaké kabelky jsou letos trendy?

Pokud jste milovníkem obřích kabelek, do kterých se hravě zabalíte i na víkendový výlet, letos budete jednoduše IN! Právě kabelky velkých rozměrů jsou totiž v roce 2023 absolutním trendem. Nebojte se tak sáhnout po brašnách, jež připomínají pracovní tašku pošťáků. Kromě toho, že jsou takové kabelky zpátky v módě, jsou i zatraceně praktické! Vejde se do nich totiž snad úplně všechno. Naopak ale i drobné kabelky s dlouhým popruhem se vracejí zpátky na scénu. Pamatovat si je můžete z konce 90. let, kdy se objevovaly ve všech dívčích časopisech. Ať už je vaši volbou jakákoliv z kabelek, nezapomeňte je vždy správně nakombinovat.  Správně zvolená dámská kabelka dokáže rozzářit outfit a dodat mu na stylu. Investujte tak do kvalitní a nadčasové, kterou hravě zkombinujete téměř s jakýmkoliv outfitem. Jak na to?

zdroj: CCC

 

Jak nosit kabelky?

Aby výsledek nepůsobil lacině a nevkusně, je třeba jednotlivé kousky vždy vhodně nakombinovat. Pokud tak zvolíte jako váš nový doplněk výraznou kabelku, nezapomeňte k ní sladit zbytek outfitu. Taková koženková kabelka bude vypadat skvěle k džínám a chelsea botkám, elegantní svetr krémové barvy pak bude třešničkou na dortu elegantního a pohodlného modelu. Obecně jsou ale jednoduché kabelky bez aplikací a vzorů snadno kombinovatelné s většinou outfitů. Velká kabelka tak může vypadat skvěle i k šatům doplněným koženým křivákem a plátěnými keckami. Naopak u malých elegantních kabelek je třeba více obezřetnosti.

Jen těžko totiž takovou kabelku sladíte s outfitem, jež tvoří převážně sportovní oblečení. S mikinou a legínami tak slaďte raději některý ze sportovně elegantních kousků. Nezapomeňte také na to, že důležitější než sledování módních trendů, je váš osobní pocit z jednotlivých kousků. Pokud se tak v čemkoli necítíte ve své kůži, nenoste to. Módní trendy vás mohou inspirovat, určitě vám ale nemohou diktovat, jaký je jediný možný (a správný) způsob oblékání. Pokud vás ale móda baví, jen si někdy nevíte rady s tím, jak doplňky i oblečení vhodně nakombinovat, sledujte některé z módních ikon na sociálních sítích. Určitě si brzy osvojíte spousta praktických tipů, díky kterým si budete v módě jistější. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram