Talismany, hravé korálky či pánský styl řetízků aneb Pojďme přivítat jaro barevnými šperky

Talismany, hravé korálky či pánský styl řetízků aneb Pojďme přivítat jaro barevnými šperky

S příchodem jara vítáme nové začátky a děláme tlustou čáru za pošmourným počasím a náladou. S tím se pojí i čistka našeho šatníku. Dnes se ale zaměříme na vaše šperkovnice. Nevyhazujte, recyklujte!

Trendy se neustále opakují a korálkové doplňky, nespoutaná divokost a barevnost 70. let je toho zdárným příkladem.

Korálková kreativita

Vzpomínáte na doby, kdy jsme vyráběly ozdobné klíčenky, zvířátka či různé náramky z korálků? Vaše dětská kreativita a zručnost se teď může opět zúročit! Anebo stačí zalovit hluboko do vašich šperkovnic. Náušnicové kruhy jsou oblíbenou stálicí mezi dámami, ať už v menší či větší verzi. Letos jsou obzvláště v kurzu ty ve větších rozměrech doplněné o barevné korálky. Nebojte se nevšedních a výrazných barev, jako je tyrkysová či červená. Budou tvořit zajímavý kontrast s minimalistickou bílou košilí nebo dlouhými šaty v boho stylu. Korálky se budou vyjímat i na vašich ladných zápěstích či na krku v podobně jemných náhrdelníků.

Zdroj fotek: zara.com

Zlaté řetězy v pánském stylu

Zlaté řetězy v pánském stylu vyniknou na odhaleném krku s topem či košilí s výstřihem do V anebo na jemném roláku bez rukávů. Styl řetízků 80. let předvedla i známá topmodelka Gigi Hadid na přehlídce v Miláně pro Moschino ve zcela novém kabátě. Kreativní ředitel značky Jeremy Scott se hluboce ponořil do Picassova odkazu a ukázal zajímavé malby a barevnost v kolekci pro jaro/léto 2020. A právě pestrobarevnost ovládne jaro 2020.

Zdroj fotek: pinterest.com, zara.com

Art

V čem ale budete opravdu vynikat, tak v originálních náušnicích připomínající dílny návrhářů. Nedbalé a zajímavé tvary do sebe zapletené či efekt zmačkaného materiálu. Nebojte se vystoupit z řady.

Zdroj fotek: stradivarius.com

Zdroj fotek: zara.com

Kameny či talismany?

Oproti mužům se rády obklopujeme talismany v podobě léčivých a energických kamenů, zajímáme se o nadpřirozeno, tajemno a nevšední jevy. Pokud i vy patříte mezi velkou část populace žen s tímto zájmem, rozhodně vás potěší šperky obohacené o barevné kameny. Nezapomínejte ani na prstýnky. Obzvláště ty vám dodají mocnou energii.

Zdroj fotek: zara.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram