Teplákové šortky - patří ještě vůbec do vašeho šatníku?

Teplákové šortky - patří ještě vůbec do vašeho šatníku?

Uvažovala jste někdy nad tím, že byste si své oblíbené teplákové šortky vzala jinam než na zahradní párty u kamarádky? Například do práce v kanceláři? A je to vůbec možné? Prozkoumali jsme pro vás, kam až sahají hranice teplákových šortek.

zdroj: pinterest.com

Nepředvídatelné počasí nahrává jednomu módnímu retro trendu - teplákovým šortkám. Letošní léto prostě přeje pohodářům a dámskou módu nevyjímaje. Znáte něco pohodlnějšího, než jsou právě teplákové šortky? Otázka ale zní, mohou si některé z nás dovolit pohodlnost i v práci nebo na oficiální společenské události? Podle nás ano! Navrhli jsme pro vás několik inspirujících outfitů, kterými s pohodlností zazáříte.

Zdroj: Pinterest

Minulý týden například modelka Bella Hadid vyrazila na tenisový turnaj v těchto luxusních teplákových šortkách. A to, co nosí Bella Hadid, to se prostě nosí všude. A tak je na čase, aby i celý módní svět přesedlal na komfortnější level jako modelka. Toto nastavení se vlastně nabízí samo - kvůli celosvětové karanténě a kvůli koronaviru. To, že se ráno oblečete do pohodlných šortek, ale neznamená, že musíte celý den prosedět doma na gauči. Kromě sportu se tyto šortky hodí bezesporu i na casual wear.

Zdroj: Pinterest

Pro běžné nošení je nutné vyladit ostatní prvky outfitu. Výborně se k nim hodí například zkrácené topy, které dělají z outfitu několikanásobnou vhodnou volbu. Tento outfit je vhodný pro teplé letní počasí, zvláštní střih trička dodá šortkám eleganci a přece nepodrazí sportovní look celého vašeho outfitu.

Zdroj: Pinterest

A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na klasiku. Klasické tričko nebo blůza je tradice, která se neokouká. Především pak musíte dát pozor na sladění barev, kdy šortky by měly být jednobarevné a blůza, co nejpestřejší.

Zdroj: Pinterest

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram