dnes je 23.02.2017 a svátek má Svatopluk

Conversky originálněji a jinak

Conversky nemusejí být jen bílé, černé a červené, jak je známe z českých ulic. Ve světě mají mnoho dalších podob! 

Converse na jedné kolekci svých tenisek spolupracovala třeba z italskou módní značkou Missoni, což dobře rozeznáme z barevných geometrických cik-cak vzorů. Kolaborace se nesla v duchu vysokého módního umění spolu s vysokým komfortem, pro který jsou Converse tenisky známé. 

Milovnice kreslených komiksů nadchne kolekce s potiskem superhrdinů v čele se Spidermanem. Na dalších modelech tradičního střihu tenisek najdete Batmana, Gotham Sirens nebo Wonder Woman. Takové tenisky můžete využít k rozbití příliš elegantního outfitu a dodání trochy rebelie. 

Metalické odlesky na vysokých i nízkých Converskách jsou naprostý top. Zlatá, stříbrná i futuristická modro-šedá potěší módní milovnice a ženy, které rozhodně nechtějí zůstat v módě na vedlejší koleji. Dokonale doplní obyčejné džíny, ale i černé skinny a elegantní podzimní kabáty. 

Tenisky z gumy? A proč by ne. Navíc v tyrkysovém a levandulovém provedení! Kromě nevšedního efektu jsou to boty ideální do deště a mokra celkově, protože se vlastně jedná o roztomilé teniskové gumáčky. A ten bombastický design berte spíše jako plus. 

S příchodem zimy je třeba zabalit i své nožky do něčeho teplejšího a chundelatého. Klasické kárované vzory najdete v podzimní kolekci Converse. Mimo ně také ošoupanou zašlou kůži ve spolupráci s Jognem Varvatosem.  

converse.com

BOTY A OBUV DÁMSKÁ BOTY CONVERSE CONVERSKY TENISKY

Související články

Nevhodně cílený marketing odcizil českou značku Baťa vlastním lidem

Vedení společnosti Baťa pocítilo, jak se vzdaluje lidem. Napravit se to rozhodlo zlepšením marketingu a první změny přicházejí hned teď.

Celý článek

Alessandra Ambrosio v jarní kampani značky XTI

Která žena by nemilovala obuv. Proto se ani Alessandra Ambrosio nenechala dlouho přemlouvat a stala se tváří jarní kampaně obuvi XTI.

Celý článek