dnes je 21.01.2017 a svátek má Běla

Conversky originálněji a jinak

Conversky nemusejí být jen bílé, černé a červené, jak je známe z českých ulic. Ve světě mají mnoho dalších podob! 

Converse na jedné kolekci svých tenisek spolupracovala třeba z italskou módní značkou Missoni, což dobře rozeznáme z barevných geometrických cik-cak vzorů. Kolaborace se nesla v duchu vysokého módního umění spolu s vysokým komfortem, pro který jsou Converse tenisky známé. 

Milovnice kreslených komiksů nadchne kolekce s potiskem superhrdinů v čele se Spidermanem. Na dalších modelech tradičního střihu tenisek najdete Batmana, Gotham Sirens nebo Wonder Woman. Takové tenisky můžete využít k rozbití příliš elegantního outfitu a dodání trochy rebelie. 

Metalické odlesky na vysokých i nízkých Converskách jsou naprostý top. Zlatá, stříbrná i futuristická modro-šedá potěší módní milovnice a ženy, které rozhodně nechtějí zůstat v módě na vedlejší koleji. Dokonale doplní obyčejné džíny, ale i černé skinny a elegantní podzimní kabáty. 

Tenisky z gumy? A proč by ne. Navíc v tyrkysovém a levandulovém provedení! Kromě nevšedního efektu jsou to boty ideální do deště a mokra celkově, protože se vlastně jedná o roztomilé teniskové gumáčky. A ten bombastický design berte spíše jako plus. 

S příchodem zimy je třeba zabalit i své nožky do něčeho teplejšího a chundelatého. Klasické kárované vzory najdete v podzimní kolekci Converse. Mimo ně také ošoupanou zašlou kůži ve spolupráci s Jognem Varvatosem.  

converse.com

BOTY A OBUV DÁMSKÁ BOTY CONVERSE CONVERSKY TENISKY

Související články

K čemu nosit kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena působí v aktuální sezóně ještě více než před rokem. Přináší dramatický i praktický pohled na módu. Jak je nosit?

Celý článek

Potřebujete novou obuv do mrazů? Geox vám dá na výběr.

Běžné obchody s obuví (i vším ostatním) právě zboží vyprodávají a sehnat tam svou velikost a zároveň styl, bývá obtížné. 

Celý článek