dnes je 23.07.2019 a svátek má Libor

Finále ságy X-men si nenechala ujít Ornella Koktová ani další hvězdy českého showbyznysu

Přidat na Seznam.cz
Praha má za sebou dlouho očekávanou slavnostní premiéru filmu X-men: Dark Phoenix. Velkolepé finále oblíbené ságy o lidských mutantech s nadpřirozenými schopnostmi přilákalo do kina i některé hvězdy českého showbyznysu.

Film X-men: Dark Phoenix je opravdu velká věc ve světě kinematografie. Jedná se o vyústění veškerých vyřčených i nevyřčených zápletek, které filmy z této ságy divákům po všechny ty roky přinášely. A opravdu, při některých scénách, navzdory vysokým tropickým teplotám, běhal mráz po zádech. X-meni totiž tentokrát čelí nebezpečí, které číhá v jejich vlastních řadách. Jean je zasažena neznámou silou, která z ní udělá nejsilnějšího tvora na planetě. X-meni musí zachránit nejen pověst mutantů u lidí, ale i celý svět. Bojují přitom proti jednomu z nich. Ve snímku, který je odrazem všeho, co postavy prožily za téměř 20 let éry X-men, se objeví téměř všechny známé hvězdy spojované s touto ságou, například Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain a další. Film také aspiruje na pozici nejvíce navštěvovaného filmu tohoto roku.

Denisa Pfauserová

Společnost Cinema City, která premiéru ve svém kině pořádala, se zhruba před měsícem zúčastnila celosvětové akce X-men Day. V rámci této oslavy všeho, co nám za dobu svého působení X-meni přinesli, promítla společnost vybraným divákům část tohoto filmu ještě před vlastní premiérou.

Zážitek si nenechala ujít Ornella Koktová s kamarádkou. „Pustili nám malý kousek, seděly jsme úplně přikované a najednou konec? Nemohly jsme se dočkat. Hned jsem Pepovi řekla, že bude hlídat, protože to musím za každou cenu jít dokoukat. Netvářil se moc nadšeně, tak mu aspoň přinesu popcorn - třeba si ho tím podplatím na příště,” vysvětlovala se smíchem Ornella.

O Ornelle Koktové je obecně známo, že kde se objeví, tam vypadá úžasně. Kdo by si myslel, že obyčejná návštěva kina by mohla být výjimkou, je na omylu. I do kina se Ornella Koktová oblékla famózně. S ohledem na tropické teploty, které sužují naši republiku, zvolila volné lehké květované dlouhé trendy šaty s páskovými sandálky. Kromě Ornelly zvolily klimatizovaný sál IMAX i další hvězdy českého showbyznysu například Štěpánka Duchková, Denisa Pfauserová, Linda Finková, Radka Pavlovčinová nebo Petr Zvěřina.

Petr Zvěřina

 

Linda Finková

 

Marek Dědík

 

Naomi Adashi

 

Petr Kutheil

 

Radka Pavlovičová

 

Štěpánka Duchková se syny

 

Viktoriya Mishchenko

presscode.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ORNELLA KOTKOVÁ CINEMA CITY FILM KINO X-MEN PETR ZVĚRINA LINDA FINKOVÁ MAREK DĚDÍK NAOMI ADASHI PETR KUTHEIL RADKA PAVLOVIČOVÁ ŠTĚPÁNKA DUCHKOVÁ VIKTORIYA MISHCHENKO

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek