dnes je 19.07.2019 a svátek má Čeněk

Jarní kampaň značky Coach míří na pouť

Přidat na Seznam.cz
Módní značka Coach si pro svou jarní kampaň roku 2019 zajela do Los Angeles na klasickou pouť plnou kolotočů.

Sluncem zalité snímky plné rozmanitého obsazení modelů vyfotil Craig McDean. Svou inspiraci fotograf hledal v tzv. road tripech na západ. Jen si vzpomeňte na svá dětská léta, když vás rodiče brali na pouť nebo když kolotoče přijely na malé náměstí vaší vesnice. Tahle pouť je však v něčem jiná, je totiž zcela opuštěná.

Kiko Mizuhara, Guan Xiaotong, Adut Akech, Sora Choi, Indira Scott, Fran Summers a Kiki Willems tvoří jedinečné obsazení. Modelky na sobě mají květinami potištěné šaty volnějších střihů plné výrazných volánů. Hnědé kabátky i vesty s „rozřezanými zády“, klasické kabelky, ale také barevný pletený svetr jsou tím, čeho si rozhodně všimnete. Jarní kampaň dopřává pohled na krásné páskové lodičky, ale také na kotníkové kozačky. Jeden nikdy neví, jaké nás čekají teploty, a tak značka Coach vsází na jistotu v podobě širokého spektra možností.

V jádru spíše jemné a nevýrazné odstíny modelů jako by ani nepatřily k jaru. Ne vždy ale máme náladu nosit kanárkově žlutou, a proto od nás tahle kampaň dostává jedničku.

coach.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA COACH JARO 2019 VOLÁNY KVĚTINOVÉ ŠATY

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek

Letní módní tip: Šaty z kolekce Eternal Italian Sun

Nová tvář na české módní scéně, Olga Afanasjeva, představuje kolekci, která zaujme všechny ženy, které hledají praktické, pohodlné a vzdušné letní šaty, které jsou ale zároveň elegantní a nadčasové.

Celý článek