dnes je 18.01.2019 a svátek má Vladislav

Jarní kampaň značky Coach míří na pouť

Módní značka Coach si pro svou jarní kampaň roku 2019 zajela do Los Angeles na klasickou pouť plnou kolotočů.

Sluncem zalité snímky plné rozmanitého obsazení modelů vyfotil Craig McDean. Svou inspiraci fotograf hledal v tzv. road tripech na západ. Jen si vzpomeňte na svá dětská léta, když vás rodiče brali na pouť nebo když kolotoče přijely na malé náměstí vaší vesnice. Tahle pouť je však v něčem jiná, je totiž zcela opuštěná.

Kiko Mizuhara, Guan Xiaotong, Adut Akech, Sora Choi, Indira Scott, Fran Summers a Kiki Willems tvoří jedinečné obsazení. Modelky na sobě mají květinami potištěné šaty volnějších střihů plné výrazných volánů. Hnědé kabátky i vesty s „rozřezanými zády“, klasické kabelky, ale také barevný pletený svetr jsou tím, čeho si rozhodně všimnete. Jarní kampaň dopřává pohled na krásné páskové lodičky, ale také na kotníkové kozačky. Jeden nikdy neví, jaké nás čekají teploty, a tak značka Coach vsází na jistotu v podobě širokého spektra možností.

V jádru spíše jemné a nevýrazné odstíny modelů jako by ani nepatřily k jaru. Ne vždy ale máme náladu nosit kanárkově žlutou, a proto od nás tahle kampaň dostává jedničku.

coach.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA COACH JARO 2019 VOLÁNY KVĚTINOVÉ ŠATY

Související články

Saint Laurent ukazuje pravou tvář letní kampaně

Modelky v této kampani hrají roli nových aristokratů a rozhodně se nebojí své sexuální orientace. Vypadají totiž báječně.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

TOP 26 nejkrásnějších plesových šatů od návrhářských špiček

Blíží se plesová sezóna. Večerní róba je klíčovým vyjádřením sebe samé. Co nabízí nejluxusnější značky a mistři v oboru? Výběr toho nejlepšího zde… 

Celý článek

Gucci ve své nové kolekci představil kulturní dědictví

Důležitost kulturních odkazů je tématem nové kolekce značky Gucci. Mix tradicí, retro střihů i inovativních materiálů tvoří dokonale barevný look.

Celý článek

Prada v nové kampani představila západ slunce připomínající peklo

Západ slunce v opravdu velkém provedení působí, spíše jako by samotné peklo vystoupilo na zem. Netradičně pojatá kampaň je z rukou fotografa Willy Vanderperre.

Celý článek

Nejoblíbenější návrhář celebrit pro rok 2018: Marc Jacobs

Geniální kreace od Marca Jacobse si zamilovaly celebrity mnoha zemí při každé významné příležitosti během tohoto roku. Jaké je jeho tajemství?

Celý článek

Maxmara se v kolekci Pre-Fall 2019 inspiroval svou kamarádkou baletkou

Blízký vztah návrháře a kamarádky, profesionální baletky se hluboce otiskl do jeho nejnovější tvorby. Jak vypadá šatník pro balerínu?

Celý článek

Barevná paleta vyzdvihla kolekci Salvatore Ferragamo Pre-Fall 2019

Nová Pre-Fall 2019 kolekce módního domu Salvatore Ferragamo byla plná měkkých konstrukcí a elegantních střihů. Inspirací pro barevnou paletu se staly obrazy italského malíře Bronzina.

Celý článek