5 největších vlasových trendů na podzim 2017

5 největších vlasových trendů na podzim 2017

Zajímá vás, jak své vlasy zase hodit do trendy podoby před podzimem? Poradíme aktuální střihy i účesy.

Stále populární mikáda

Delší i kratší boby a mikáda se mezi největší vlasové trendy dostaly už tak před dvěma lety a na podzim 2017 se mezi nimi stále úspěšně drží. A to hned na prvních příčkách. Proto pokud jste ještě nezkrátila svou hřívu a stále si s touto myšlenkou hrajete, klidně se objednejte ke kadeřnici. Krátké vlasy, ať rovné, nebo vlnité totiž stále frčí!

Zaplétání

Pokud jste se nepoddala vlně zkracování a vaše vlasy dosahují úctyhodné délky, jistě je čas od času zaplétáte. Podzim 2017 přeje dlouhým bohatým copům, ať už klasickým ze třech pramenů, francouzským nebo rybím. Nezapomeňte na závěr copan vždy trochu roztáhnout do stran, aby nabyl objemu a nepůsobil tolik uhlazeně.

Na ježka

Pravděpodobně to byla Kristen Stewart, která strhla lavinu zkracování vlasů, až skoro do hola. Proto pokud preferujete co nejkratší vlasy, nebo toužíte po radikální proměně, možná byste měla popřemýšlet o ježkovi. Údržba takových vlasů je oproti dlouhým vlasům téměř zanedbatelná, stejně tak však možnosti stylingu. 

Návrat ofin

Ofiny se vracejí do módy podobně jako zvonáče a často s nimi přichází ruku v ruce. Při pohledu na známé herečky či zpěvačky si můžete být jistá, že pokud letos přední lokýnky zastřihnete do nepravidelné ofiny, budete za trendy kočku. Reese Whiterspoon nosívá ofinu na stranu, Dakota Johnson zase přes celé čelo. 

Pastelová růžová

Pastely na vlasy nepřichází vůbec nově, nastěhovaly se mezi vlasové trendy už koncem minulého roku, kdy letěla hlavně levandulová a bledě modrá. Světlá růžová na své síle teď nejvíce sílí. Byť by se možná více hodila na léto, patří k trendům podzimu. Alespoň vám tu zimní sezónu pořádně ozvláštní.

pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram