dnes je 19.01.2020 a svátek má Doubravka

To nejlepší pro vaše bezpečné letní opalování

Přidat na Seznam.cz
Sluneční paprsky sílí a čas letních dovolených se blíží. S přicházejícím létem bychom ale měli myslet i na příslušnou ochranu naší pokožky před sluncem.

Slunce je životabudičem, bez něhož by nikdy nemohl vzniknout a ani existovat život na zemi. Jeho paprsky jsou přirozenou součástí života každého z nás, a přestože slunce dobíjí naši energii, může mít jeho záření i neblahý vliv na naše zdraví.

Proto bychom s blížícími se termíny prvních letních dovolených neměli opomíjet důkladnou péči o pleť, a nevystavovat ji přímému slunečnímu záření bez příslušné ochrany.

Víme, že většina žen, ale i mužů sní o návratu z dovolené s pokožkou v odstínu bronzové, ale sílu slunečního záření bychom rozhodně neměli podceňovat. Nejvíce ohroženi jsou lidé se světlou pokožkou a děti, ale chránit by se měli i ti, kteří snáší sluneční paprsky sebelépe.

Základem je používání krémů s ochranným faktorem a intenzivní hydratace pokožky, proto jsme pro vás vybrali hned několik produktů, které vaši pokožku dokonale ochrání a zamezí tak nejčastějším nepříjemnostem se spáleninami.

Zaměřili jsme se jen na ty nejúčinnější produkty, které naleznete v nabídce Dr.Max - jedné z nejrozšířenějších sítí lékáren u nás. Opalovací krémy, mléka a spreje nejrůznějších ochranných faktorů, včetně produktů potlačující alergické reakce, to vše zde naleznete.

Takzvané chytání bronzu ale není pouze a jen o opalování, ale také o péči po celodenním vystavování pokožky slunci, proto se již nyní můžete těšit na výběr toho nejlepšího z poopalovacích prostředků.

Užijte si letní dovolenou a pobyt na přímém slunci s dokonale ošetřenou pokožkou a předejděte tak zcela zbytečným komplikacím.

 

Zdroj: Drmax.cz

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA ZDRAVÁ PLEŤ PÉČE O PLEŤ OPALOVÁNÍ OPALOVACÍ KRÉM

Související články

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek

Jak udržet v kondici svou imunitu i přes přibývající věk?

Nic není věčné, ani imunita si nedokáže udržet svou obranyschopnost na plné obrátky po celý život. Existují však jednoduché metody, jak jí s tím můžeme pomoct.

 

Celý článek

Našli jsme ráj, kde je péče o sebe nanejvýš důležitá. Jmenuje se Boutique Sisley

Péče o své tělo, stejně jako o svou duši, by měly být jedním z hlavních bodů na vašem pravidelném programu. Ne vždy se poštěstí dopřát si tento luxus sama sobě, a tak je na místě, oddat se do rukou odborníků.

Celý článek

Nejlepší produkty v boji proti vráskám

Čas bohužel nezastavíme, a ani nevrátíme. Ovšem náladu si tím nenecháme zbytečně zkazit. Dnes vám raději ukážeme několik pomocníků, které nám pomáhají ten čas alespoň o něco zpomalit.

Celý článek

PŘÍPRAVA NA CHLADNÉ POČASÍ: NEJLEPŠÍ PLEŤOVÉ OLEJE

Jedním z nejlepších způsobů, jak pleť chránit a bojovat proti jejímu vysoušení, jsou pleťové oleje. Nenechte se zmást nebo dokonce vystrašit, oleje jsou skvělým zdrojem živin a vaší pleti dodají potřebnou hydrataci bez pocitu mastnoty.

Celý článek

Beauty trendy pařížského fashion weeku

Nejlepší beauty trendy z přehlídkových mol pařížského fashion weeku, které si zamilujete, ale také hravě vykouzlíte i v domácích podmínkách. Slibujeme!

Celý článek

Pojďte se s námi zaposlouchat do vaší pleti

Každý den pro vás může být jiný. Každý den můžete vnímat aktuální potřeby své jedinečné pleti. A není k tomu potřeba nic extra složitého, pojďte do toho s námi…

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte přírodní šampón a kondicionér Faith in Nature

To, že milujeme přírodní kosmetiku, není žádným tajemstvím. Díky našemu letnímu eco-friendly soutěžení navíc seznamujeme i mnohé naše čtenáře s blahodárnými účinky přírodních výrobků. Dnes je na řadě vlasová kosmetika Faith in Nature.

Celý článek